Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skandalozā studentes slepkavība: Sollečito piedzīvo jaunas grūtības

Amandas Noksas bijušais draugs Rafaels Sollečito, kurš arī līdz ar Noksu pavadījis vairākus gadus cietumā, jo bija apsūdzēts par britu students Mereditas Kerčeres noslepkavošanu, saskāries ar jaunām grūtībām.

Ārvalstu mediji vēstī, ka pēc tam, kad Itālijas augstākā krimināltiesa atcēla apelācijas tiesas lēmumu attaisnot un atbrīvot Noksu un Sollečito, jaunais vīrietis pārcēlies uz Šveici, taču šobrīd viņa uzturēšanās atļauja šajā valstī ir anulēta.

Uzreiz pēc Itālijas augstākās krimināltiesas lēmuma Sollečito pameta Itāliju un apmetās uz dzīvi Šveicē, pie Lugāno ezera.

Sollečito noliedza, ka tādā veidā bēg no tiesas un solīja atgriezties uz atkārtotu lietas izskatīšanu.

Viņam bija uzturēšanās atļauja Šveicē un reģistrēta bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir palīdzēt netaisnīgi notiesātajiem upuriem.

Tas, ka vīrietis apmeties Šveicē, pamatīgi sadusmojis vietējos iedzīvotājus, kuri sāka kampaņu, protestējot pret to, ka viņu klusajā pilsētā dzīvo slepkavībā apsūdzētais.

Sollečito tēvs kritizēja šo soli, norādot, ka Lugāno zaudē labu iespēju parādīt, ka ir taisnīga pret kādu, kurš nav vainīgs.

Jaunais vīrietis atgriezīsies Itālijā.

Jau ziņots, ka marta beigās Itālijas augstākā tiesa nolēma atcelt attaisnojošo spriedumu Noksai. ASV, Sietlā dzimušajai sievietei 2009.gadā tika piespriests 26 gadu cietumsods par Kerčeres slepkavību, taču pēc atkārtotas lietas izskatīšanas 2011.gadā tiesa jauno sievieti attaisnoja, atbrīvojot tiesas zālē. Tiesa attaisnoja arī Noksas draugu Rafaelu Sollečito, kuram par līdzdalību slepkavībā tika piemērots 25 gadu cietumsods.

Apsūdzībā tika norādīts, ka narkotiku reibumā esošie jaunieši izvaroja britu studenti, bet pēc tam pārgrieza viņas rīkli. Studentes ķermenī 42 reizes bija ietriekts naža asmens. Jauniešu tiesas prāva savulaik izraisīja plašu rezonansi Eiropā, kā arī ASV.