Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmais «Jāņu rītausmas golfa turnīrs»

Vasaras saulgriežu svinības ir piepildītas ar maģiju un rituāliem. Aktīvās atpūtas centrā «Reiņa trase» 23. jūnijā varēs gada īsāko nakti pavadīt gan tradicionālās  Līgo rotaļās, dančos un sarunās pie ugunskura, gan sportiskās aktivitātēs ar golfa elementiem un piedalīties «Jāņu rītausmas golfa turnīrā».

Jau no plkst. 17:00 līgotāji klās svētku galdu, pīs svētku vainadziņus un gatavosies īpašajām Līgo nakts sportiskajām aktivitātēm, kuras sāksies plkst. 18:30. Jāņu bērniem būs iespēja savus spēkus izmēģināt dvieļu volejbolā, futbolgolfā un vairākās golfa disciplīnās, piemēram, čipošana ūdenī. Jāņu nakts kulminācijā ar dziesmām un dančiem tiks sagaidīts saules lēkts, kad tiks dots starts «Jāņu rītausmas golfa turnīram». Uz Jāņu nakts gaidīšanu ir aicināts ikviens interesents.

«Golfs Latvijā kļūst arvien populārāks, tādēļ arī golfa spēlētājiem nolēmām sarīkot īpašu vasaras saulgriežu sagaidīšanu ar golfa turnīru. Tā kā ir daudzi ticējumi par rasu Jāņu rītā, tad visiem būs iespēja gan nomazgāt muti, gan izvārtīties rasā, lai visu gadu būs skaisti un veseli,» stāsta Arta Bažovska, golfa kluba «Reinis» prezidente.

Jāņu bērniem, kuri pirms Jāņu nakts turnīra gribēs atgūt spēkus, iespējams rezervēt viesu nama numuriņus.

Reiņa trasē 21. jūnijā tiek rīkots «Vasaras Saulgriežu turnīrs», kurā varēs pārbaudīt savus spēkus un sagatavotie pirms «Jāņu rītausmas golfa turnīra», kurš būs pāris dienas vēlāk. 21. jūnija turnīra sākums plānots plkst.18:00, kad sāksies iesildīšanās un vainagu pīšana, bet starts turnīram tiks dots plkst. 19:00. Šis turnīrs jau otro gadu tradicionāli tiks aizvadīts spēlētājiem tērpjoties tautu tērpos.

www.reinatrase.lv