Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

590 miljonu laimesta cena: loterijas vinnētāja saņēmusi draudus

Glorija Makenzija, kas maijā «Powerball» loterijas izlozē ASV laimēja 590,5 miljonus ASV dolāru, un viņas dēls Skots ir noraizējušies par savu drošību, jo pēc lielā laimesta telefoniski vairākkārt saņēmuši draudus. Par to «Daily Mail» pastāstījusi Skota bijusī sieva Ella.

Makenzija šobrīd ar dēlu cenšoties nerādīties sabiedrībā, jo esot noguruši no pasaules mediju milzīgās uzmanības.

Vecās sievietes dzīvesveids neesot īpaši mainījies jauno iespēju priekšā. 84 gadus vecā kundze joprojām iepērkoties «Walmart» veikalos, pieticīgi pusdienojot vietējās ēstuvēs un pa pilsētu pārvietojoties sava dēla vecajā «Ford Focus» automašīnā, kaut varētu atļauties visnotaļ izšķērdīgu dzīvesveidu.

Pirms lielā laimesta sieviete dzīvoja pieticīgā mājoklī Zefirhilā, Floridā, taču tagad sieviete ir pārcēlusies uz viesnīcu un gaida, kad tiks pabeigta viņas jaunā māja Džeksonvilā, kur no pieticības gan vairs nebūšot ne vēsts. Makenzija tajā gatavojoties dzīvot kopā ar vīru Džeriju Krūzu un dēlu Skotu.

«Daily Mail» vēsta, ka Skots vēlējies dzīvot kopā ar savu māti, jo esot noraizējies, kā viņa spēs tikt ar visu galā.

Jau ziņots, ka rekordlielo «Powerball» laimestu ieguvusi 84 gadus vecā Glorija Makenzija. Sirmgalve no Floridas laimēja 590,5 miljonus ASV dolāru, taču galu galā saņems mazāku summu.

Sieviete laimīgo biļeti iegādājās 18.maijā, samaksājot par to divus dolārus (1,04 lati).

Tiek vēstīts, ka sieviete izvēlējusies visu laimestu saņemt uzreiz, nevis pa daļām, katru gadu saņemot trīsdesmito daļu no laimētās summas.

Saskaņā ar spēkā esošiem noteikumiem, līdz ar to viņas laimests samazinājās līdz 371 miljonam un, nomaksājot nodokļus, sieviete no 590,5 miljonu bagātības saņems 270 miljonus.

Uz svinīgo laimesta saņemšanas ceremoniju sieviete atnāca kopā ar dēlu. Viņa atteicās runāt ar žurnālistiem, taču nāca klajā ar paziņojumu, kurā atklāja, ka laimīgo biļeti viņa saņēma pateicoties kādam laipnam vīrietim, kurš atļāva sievietei iepirkties bez rindas.