Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arhitekta kolēģijā diskutēs par jaunu daudzdzīvokļu mājas projektu Purvciemā

Šā gada 20. jūnijā plkst. 15.00 Rīgas pilsētas arhitekta birojā notiks Rīgas pilsētas arhitekta kolēģijas sēde, kurā nozares profesionāļi apspriedīs un vērtēs jaunas daudzdzīvokļu mājas projektu Žagatu ielā 7, portālu «Apollo» informēja Rīgas pilsētas arhitekts Gvido Princis.

Rīgas pilsētas arhitekta kolēģijas sēdes darba kārtībā ir viens jautājums – šajā sēdē pilsētas arhitekts Gvido Princis lūgs kolēģijas ekspertus iepazīties ar skiču projekta arhitektūras risinājumiem jaunas daudzdzīvokļu mājas projektam, kura attīstītājs ir SIA «YIT Celtniecība». Kolēģijas sēdē piedalīsies arī projekta autori.

Rīgas pilsētas arhitekta biroja rīcībā ir projekta apkārtnes iedzīvotāju sarakste ar Rīgas pilsētas Būvvaldi un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentu par projekta risinājumiem. Tāpat pilsētas arhitekts G.Princis ir ticies un pārrunājis situāciju ar apkārtējo māju iedzīvotājiem uz vietas – projekta teritorijā. Šī informācija tiks apskatīta un diskutēta kolēģijas sēdē.

Viedokļu uzklausīšanas un diskusijas rezultātā Rīgas pilsētas arhitekta birojs sagatavos atzinumu par minēto projektu.