Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iespējams, smieklīgākā laupīšana Lielbritānijas vēsturē

Lielbritānijā, Kornvolā, divu gadu ilgs cietumsods piespriests, iespējams, dumjākajam laupītājam Lielbritānijas kriminālnoziegumu vēsturē, vēsta Lielbritānijas mediji.

Minētais laupītājs stiprā alkohola reibumā centās aplaupīt kādu benzīntanku ar galvā uzmauktu caurspīdīgu polietilēna maisiņu, bet viņa līdzdalībnieks benzīntanka pārdevējai piedraudēja ar... mobilo telefonu...

Benzīntanka pārdevēja sākumā domāja, ka noziedzniekiem ir īsts ierocis, taču, kad izgaismojās telefona pogas Tillija rokās, saprata, ka viņai briesmas nedraud.

Policija 41 gadu veco Džeimiju Neilu atpazina novērošanas kameru fiksētajā videomateriālā.

Tiesā atklājās, ka Neils kopā ar 20 gadus veco Geretu Tilliju pagājušā gada septembrī, zvilnot mājās dīvānā un lietojot alkoholiskos dzērienus, bija spontāni izlēmuši aplaupīt benzīntanku. Maskēšanās nolūkos abi paķēra tuvākos priekšmetus, kas pagadījās pa rokai. Tillijs paņēma šalli, bet Neils - polietilēna maisiņu.

Policijas pārstāvji atzinuši, ka Neila maskēšanās ir smieklīgākā, kādu viņi jelkad ir redzējuši.

Neilam izdevās benzīntankā nolaupīt dažas alkohola pudeles.