Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Neparasts gadījums: par kukuļdošanu aiztur rūdītu noteikumu pārkāpēju

Policisti par kukuļdošanu aizturējuši autovadītāju, kurš iepriekš jau vairāk nekā 100 reizes sodīts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, liecina policijas informācija sociālās saziņas vietnē «Facebook».

Policijā informē, ka otrdienas vakarā Jūrmalā, Dzirnavu ielā policisti apturēja automašīnas «Volkswagen» vadītāju, kurš pie stūres bija sēdies bez tiesībām, turklāt braucis ar automašīnu, kurai nebija izieta tehniskā apskate.

Lai izvairītos no administratīvās atbildības, šoferis policistiem deva 30 latu kukuli, taču policisti vīrieti aizturēja par kukuļdošanu.

Skaidrojot notikušā apstākļus, izrādījās, ka vīrietim auto vadīšanas tiesības atņemtas jau 2003.gadā par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Vēlāk izrādījās, ka vīrietis ne tikai veicis regulārus pārkāpumus ar automašīnu, bet arī zirga pajūgu vīrietis vadījis, neievērojot ceļu satiksmes noteikumus, – vīrieša «kontā» ir gan negadījumu izraisīšana ar zirgu, gan citi pārkāpumi, piemēram, ceļa nedošana.

Nesen vīrietim no zirga nācies šķirties, jo viņš bija pārkāpis zirga turēšanas noteikumus – turējis savu zirgu daudzdzīvokļu nama pagalma šķūnītī. Iespējams, šis fakts vīrieti pamudinājis atkal sēsties pie auto stūres.

Kopā 71 gadu vecajam vīrietim ir aptuveni 100 protokoli par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kā arī viņš policijas redzeslokā par zādzībām.

Lielāko daļu sodu vīrietis nav nomaksājis un par pārkāpumiem viņš valstij ir parādā vairāk nekā 6000 latu.