Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Dolce&Gabbana» dibinātājiem piespriež cietumsodu

Tiesa Itālijā trešdien atzina modes nama «Dolce&Gabbana»  dibinātājus Stefano Dolči un Domeniko Gabanu par vainīgiem nodokļu nemaksāšanā viena miljarda eiro (700 miljonu latu) apmērā un piesprieda viņiem viena gada un astoņu mēnesu cietumsodu, vēstīja Itālijas plašsaziņas līdzekļi.

Advokāti paziņoja, ka spriedumu pārsūdzēs. Saskaņā ar Itālijas likumiem ieslodzījums ir jāsāk izciest tikai tad, ja visās instancēs pārsūdzības ir noraidītas, tāpēc pagaidām abi modes nama dibinātāji paliks brīvībā.

Saskaņā ar apsūdzību «Dolce&Gabbana» Luksemburgā nodibinājusi kompāniju «Gado», kurai 2004. un 2005.gadā nodoti «Dolce & Gabbana» zīmoli, tādējādi izvairoties no nodokļu maksāšanas Itālijā. Faktiski firma «Gado» vadīta no Itālijas.

Domeniko Dolče un Stefano Gabana izveidoja kompāniju «Dolce&Gabbana » 1985.gadā. Tagad tai ir vairāk nekā 250 veikalu 40 valstīs un 3000 darbinieku.