Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svētku laikā slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā

Sakarā ar Līgo svētku pasākuma «Līgosim krastmalā» norisi no 22.jūnija plkst. 21.00 līdz 24.jūnija plkst. 18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm un operatīvam transportam):

- 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai;

- Poļu gātē, posmā no 11. novembra krastmalas līdz Pils ielai;

- Bīskapa gātē, posmā no Herdera laukuma līdz 11. novembra krastmalai.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un 11. novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti) tiks ieviesti jau no 22.jūnija plkst.17.00. Atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko iespējamo stāvēšanai atļauto vietu.

No 22.jūnija plkst. 21.00 līdz 24.jūnija plkst. 18.00 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

No 23.jūnija plkst.16.00 līdz 24.jūnija plkst. 5.00 slēgs ūdens transportlīdzekļu satiksmi Daugavas akvatorija labajā pusē, starp Akmens un Vanšu tiltiem, izņemot kuģus «Jelgava», «Horizonts», «Misisipi», «Vecrīga» un «Mecklenburg».


Satiksmes ierobežojumi