Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noslēpums ap Lielbritānijas prinča Viljama un Keitas gaidāmo mazuli

Lielbritānijas prinča Viljama un viņa sievas Ketrinas gaidāmā mazuļa dzimums paliks noslēpumā līdz tā nākšanai pasaulē jūlija vidū, trešdien sacīja karaļnama avoti.

Bērns nāks pasaulē tajā pašā Londonas slimnīcā, kurā Velsas princese Diāna dzemdēja princi Viljamu.

Tās ir pirmās karaļnama apstiprinātās ziņas par Keitas gaidāmajām dzemdībām, kas, domājams, izsauks ne mazāku ažiotāžu kā pāra laulību ceremonija 2011.gada aprīlī.

«Kembridžas hercogam un hercogienei tā ir dziļi personiska un privāta lieta, taču viņi saprot, ka tas ir arī nacionālu svinību brīdis,» teica Sentdžeimsas pils pārstāvis.

Pēc mazuļa piedzimšanas Viljams dosies divas nedēļas garā bērna piedzimšanas atvaļinājumā no dienesta Karaliskajos gaisa spēkos. Nav zināms, pēc cik ilga laika savus pienākumus atsāks pildīt Keita.

Kembridžas hercogs plānojis būt klāt sava pirmā bērna dzemdībās. Tās notiks Svētās Marijas slimnīcā Londonā, kur 1982.gadā nāca pasaulē pats Viljams, bet divus gadus vēlāk - viņa brālis Harijs.

«Hercogs un hercogiene nezina sava bērna dzimumu, un viņi nolēmuši to nenoskaidrot pirms dzemdībām,» sacīja avots karaļnamā.

Ja Viljamam un Keitai piedzims meita, pateicoties steigā mainītam likumam, viņa rindā uz troni būs trešā pat tad, ja tai būs jaunāki brāļi. Pirmais rindā ir kroņprincis Čārlzs, bet otrais - princis Viljams.

Paziņojot par mazuļa piedzimšanu, topošie vecāki nolēmuši pieturēties pie tradīcijām. Ārstu parakstīts paziņojums ar policijas eskortu tiks nogādāts uz Bekingemas pili, bet pēc tam tas tiks publiski izstādīts pils pagalmā.

Uz A4 papīra lapas ar Bekingemas pils simboliku uzrakstītais paziņojums tiks izvietots uz tā paša molberta, uz kura savulaik tika izstādīta ziņa par prinča Viljama piedzimšanu.