Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Horoskops no Jāņiem līdz Pēteriem

Nedēļas horoskops: 24. - 30. jūnijs

 • AUNS Kāds zīmes pārstāvis pirmdienas rītā pamodīsies paģirains tāpēc noskaņojums nebūs no tiem spožākajiem. Centies izvairīties no konfliktiem, strīdus situācijām, to radīšanas. Privātajā dzīves jomā gaidāmi spraigi notikumi, kāds Auns uzsāks jaunas ilglaicīgas attiecības, savukārt cits nolems, ka pienācis laiks katram iet savu dzīves ceļu. Tuvojoties nedēļas izskaņai maksimāli pievērsīsies darba lietām.
 • VĒRSIS Visnotaļ veiksmīgs laiks, sevišķi jau tiem zīmes pārstāvjiem, kas aktīvi nodevušies savas karjeras izaugsmei. Vari veidot jaunus kontaktus, meklēt sadarbības partnerus, sponsorus, slēgt ilglaicīgus līgumus. Mīļotais cilvēks var pieprasīt no tevis uzmanību, ko nekādi nespēsi sniegt tieši darba dēļ. Nav izslēgti konflikti, greizsirdības scēnas. Brīvdienas pavadīsi pie dabas krūts, lai izvēdinātu prātu.
 • DVĪŅI Aktīvi svinēsi Jāņus, nekas nespēs novērst tavas domas no svētkiem un atpūtas. Visnotaļ veiksmīgs laiks, sevišķi tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar nekustamā īpašuma jautājumiem. Pirms pieņem kādu svarīgu lēmumu kārtīgi pārdomā visus par un pret. Attiecībās ar līdzcilvēkiem būsi draudzīgs un sabiedrisks, sapratīsies kā ar jauniem tā arī ar gados vecākiem cilvēkiem.
 • VĒZIS Pēc aktīvās svētku svinēšanas jutīsies pat savā ziņā noguris. Kāds zīmes pārstāvis nolems izmantot savas atvaļinājuma iespējas un atpūsties vēl pāris dienas ilgāk. Kāds Vēzis nolems uzsākt mājās remontdarbus un tieksies tajā iesaistīt visus ģimenes locekļus, kuri pilnīgi noteikti nebūs sajūsmā vasaras dienas pavadīt četrās sienās. Tu būsi mērķtiecīgs un neatlaidīgs. Nelieto alkoholu!
 • LAUVA Visnotaļ veiksmīga nedēļa. Pēc svētkiem sajutīsi sevī jaunu enerģijas lādiņu ko tā vien tieksies likt lietā. Būsi pašpārliecināts un uz priekšu dosies ar augstu paceltu galvu. Sirdī brīvie Lauvas tieksies pēc romantiskiem un kaisles pārpilniem piedzīvojumiem. Nav izslēgts, ka nejaušā kārtā sastapsi savu īsto un vienīgo. Tuvojoties nedēļas izskaņai vari noslēgties sevī un nelaist nevienu sev klāt.
 • JAUNAVA Tu būsi nostādījis kādu mērķi, uz kuru tiekties, ne mirkli nestāvot uz vietas. Sākot no trešdienas veiksmīgs laiks, lai uzsāktu ko jaunu kā darbā tā arī privātajā dzīves jomā. Iespējams ne reizi vien kļūsi pārlieku emocionāls. Kāds zīmes pārstāvis nolems uzsākt jaunus kursus, studijas, lai uzspodrinātu savas zināšanas. Nav izslēgts, ka uzsāksi veselīgāka dzīvesveida piekopšanu.
 • SVARI Būsi visnotaļ labā noskaņojumā, daudz smaidīsi un izrādīsi savu dzīvesprieku arī līdzcilvēkiem. Vēlams vairāk ieklausīties pieredzes bagātāku cilvēku viedoklī, sniegtajos padomos. Īpaši veiksmīgs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar dažādām radošām nodarbēm, profesijām. Svarīgs var izvērsties nekustamā īpašuma jautājums, nav izslēgta pat pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu.
 • SKORPIONS Iespējams būsi diezgan nekomunikabls, noslēgts. Tu nekādi nespēsi atrast kopīgu valodu ar līdzgaitniekiem, tieksies būt vienatnē un atturēsies no komandas darba. Vēlams vairāk ieklausīties savā sirds balsī un intuīcijā. Centies izvairīties no konfliktiem, strīdus situācijām, sevišķi attiecībās ar mīļoto cilvēku. Brīvdienās nodosies saviem hobijiem, vaļaspriekiem.
 • STRĒLNIEKS Nedēļas pirmās dienas solās būt visai spraigas un notikumiem pārbagātas. Iespējamas negaidītas taču liktenīgas tikšanās. Sirdī brīvie Strēlnieki var sastapt savu īsto un vienīgo. Veiksmīgs laiks, lai veidotu jaunus kontaktus, meklēt sponsorus, sadarbības partnerus. Lieliski spēsi saprasties ar jebkura gada gājuma cilvēkiem. Brīvdienās nolemsi doties kādā izbraucienā pie dabas krūts.
 • MEŽĀZIS Visnotaļ veiksmīgs un panākumiem bagāts laiks. Lieliski spēsi sevi pierādīt kā veiksmīgs un aktīvs tipāžs. Augstākstāvošie būs sajūsmā par tevi, tavām spējām un talantiem. Iespējams kāds zīmes pārstāvis ne reizi vien šajā nedēļā stāsies plašākas auditorijas priekšā. Vari ņemt dalību kāda projekta izveidē. Brīvdienas vēlams pavadīt ārpus četrām sienām, kaut kur dabā.
 • ŪDENSVĪRS Diezgan interesants un notikumiem bagāts laiks, iespējamas lielas pārmaiņas tavā dzīvē. Svarīga būs spēja noticēt saviem spēkiem un spēt pielāgoties dzīves sniegtajām novitātēm. Neļauj nelabvēļiem ietekmēt tevi, tavas spējas aktīvi darboties. Neiesaisties intrigās, sevišķi jau privātajā dzīves jomā. Pievērs vairāk uzmanības savam mīļotajam cilvēkam.
 • ZIVIS Šajā nedēļā iespējams tev būs pagrūti pievērsties darba lietām, tavas koncentrēšanās spējas būs pazeminātas, jo prātā valdīs pilnīgs haoss. Tieksies pēc mierīgas gaisotnes. Nav izslēgts, ka nolemsi izmantot savas atvaļinājuma iespējas, lai nodotos kārtīgai atpūtai. Tevi aizraus viss netradicionālais, kāds zīmes pārstāvis pat nolems uzsākt attiecīgus kursus vai apmeklēs kādu domubiedru grupu.