Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārmeklējot desmit spēļu zāles, izdodas aizturēt laupītāju

Policistiem Rīgā, pārmeklējot desmit spēļu zāles, izdevies aizturēt laupītāju, portāls «Apollo» uzzināja Rīgas reģiona policijas pārvaldē.

Ceturtdienas naktī ap plkst.0.30 Rīgā, Burtnieku ielā pie kāda no namiem iepazinās divi vīrieši, kuri bija alkohola reibumā. Viens no vīriešiem palūdza otram mobilo tālruni, lai pazvanītu draugam, jo pašam bija beigusies mobilā telefona priekšapmaksa karte.

Pēc telefonsarunas vīrietis mobilo tālruni neatdeva īpašniekam, bet gan ielika savā kabatā. Kad īpašnieks prasīja tālruni atpakaļ, tad otrs, viņam piedraudot ar fizisku izrēķināšanos, atņēma arī otru telefonu, kā arī naudas maku.

Cietušais pēc incidenta nekavējoties devās uz tuvāko policijas iecirkni, ziņojot par laupīšanu.

Policisti sāka ļaundara meklēšanu, tika veikts kontrolzvans uz cietušā nolaupīto mobilo tālruni – saruna nenotika, taču fonā bija dzirdamas spēļu zālēm raksturīgās skaņas.

Teikas policijas iecirkņa policijas darbinieki pārbaudīja visas desmit rajonā esošās spēļu zāles, un pēdējā tika atrasts arī pats vainīgais. Vīrietis tika aizturēts.

Aizturētais ir 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš jau tiesāts par līdzīgiem noziegumiem.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par piesavināšanos, kā arī par laupīšanu.