Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija apdāvinās 20 000 autovadītāju, kuri pie stūres būs sēdušies skaidrā

Jau trešo gadu pēc kārtas Valsts policija kopā ar «Aldari» Līgo svētku un Jāņu reidu laikā 20 000 apzinīgajiem autovadītājiem, kuri pie stūres būs sēdušies skaidrā, kā simbolisku pateicības žestu pasniegs dzeramo ūdeni.

««Aldaris» jau vairākus gadus aktīvi iesaistās kampaņā pret braukšanu alkohola reibumā. Lai arī alus ir tradicionālais Jāņu dzēriens un tas ir lielā cieņā svinētājiem, ikvienam ir jāsaprot, ka pēc tā baudīšanas par automašīnas vadīšanu kādu laiku ir jāaizmirst. Ne velti mūsu sauklis visiem alus cienītājiem jau vairākus gadus ir - «Ja spied uz alu, nespied uz pedāli»,» saka «Aldara» valdes priekšsēdētājs Veli Pekka Tennila, piebilstot, ka šāda akcija sadarbībā ar Valsts policiju tiek veikta, lai pateiktu paldies šoferiem, kuri nolēmuši Jāņus pavadīt apzinīgi un pie auto stūres sēsties skaidrā prātā.

«Mēs būsim tur, kur mūs vismazāk gaidīs,» par reidiem svētku laikā teic Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis. «No 21. līdz 25.jūnijam strādāsim pastiprinātā režīmā visā Latvijā un īpašu uzmanību pievērsīsim tam, vai vadītāji nesēžas pie stūres reibumā. Tiem šoferīšiem, kuri būs skaidrā, mūsu darbinieki teiks simbolisku paldies, dāvinot sadarbības partnera sarūpēto dzeramo ūdeni, tādējādi aicinot arī turpmāk būt atbildīgiem un neriskēt.»