Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nelaime Kandavā: noslīcis septiņus gadus vecs bērnu nama audzēknis

Piektdien, 21.jūnijā, Kandavā, Teteriņu ezerā noslīkušais zēns bija Talsu novada Strazdes bērnu nama audzēknis. Zēns bija setiņus gadus vecs, portālam «Apollo» apstiprināja Talsu novada pašvaldībā.

Talsu novada pašvaldības vadība sestdienas rītā izveidojusi īpašu komisiju, pieaicinot pašvaldības administrācijas izpilddirektoru, izpilddirektora vietnieci izglītības un sociālajos jautājumos, personāla daļas vadītāju, domes priekšsēdētāja vietniekus, lai izvērtētu radušos situāciju un ar negadījumu saistītos apstākļus, kā arī sekotu līdzi negadījuma izmeklēšanas gaitai.

Neoficiāli zināms, ka nelaime notikusi ekskursijas laikā, kad ezerā vienlaikus peldēties gājuši vairāki bērni. Viens no bērniem pēc peldes nav atgriezies krastā.

Uz notikuma vietu izsaukti glābēji, kas vēlāk atrada bērna mirstīgās atliekas.

«Apollo» jau ziņoja, ka Kandavas novadā piektdien noslīcis septiņus gadus vecs bērns, taču izglābt no slīkšanas Rēzeknes upē izdevies kādu 36 gadu vecu vīrieti.