Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Līgo svētki krastmalā sasniedz rekordu

Aizvadītajā naktī 11.novembra krastmalā Līgo svētkus svinējis rekordliels līgotāju pulks – apmēram 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, liecina policijas un organizatoru veiktās aplēses.

Tādējādi pārsniegts pagājušā gada rekords, kad Daugavas malā pulcējās apmēram 60 000 svētku apmeklētāju.

Daudzie pasākuma dalībnieki Daugavmalā varēja baudīt kultūras programmu ar Latvijas teātru aktieru, populāru solistu un mūzikas grupu piedalīšanos. Īpaši liela atsaucība bija maestro Raimonda Paula sagatavotajai koncertprogrammai, kurā skatītājus priecēja dziedātāji Marija Naumova, Andris Ērglis, Laima Vaikule un citi.

Līgo svinības ar folkloras grupu un kopu, kapelas, dejotāju piedalīšanos, un īstu zaļumballi noslēgumā, norisinājās arī Dzegužkalnā, pulcējot tūkstošus tradicionālā garā svinēt piekritējus.

Pasākumu «Līgosim krastmalā!» bija iespēja vērot ne tikai klātienē un uz lielajiem ekrāniem krastmalā, bet arī telekompānijas LNT svētku programmā.

Pagājušajā gadā Līgos svētku pasākumu krastmalā, neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, apmeklēja apmēram 60 tūkstoši iedzīvotāju, kas arī bija rekordliels skaits.