Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūlija beigās izsolīs maksātnespējīgajai SIA «Augstbūve» piederošu zemesgabalu

Jūlija beigās paredzēts izsolīt maksātnespējīgajai SIA «Augstbūve» piederošu zemesgabalu, liecina maksātnespējas administratores Egitas Rolavas paziņojums.

Paredzēts izsolīt zemesgabalu 28 721 kvadrātmetra platībā, kas atrodas Rīgā, A.Deglava ielā un Lubānas ielā 155.

Piespiedu pārdošanas vērtība un izsoles sākumcena noteikta 795 000 latu, parāds piedzinējs ir nodrošinātais kreditors AS «DNB banka». Izsoles cenas nav apliekamas ar pievienotās vērtības nodokli.

Izsole notiks 26.jūlijā plkst.10 Rīgā, Strēlnieku ielā 9-7.

SIA «Augstbūve» maksātnespējas process tika pasludināts 2012.gada 12.jūnijā.

Uzņēmuma vienīgais īpašnieks no 2010.gada maija bija SIA «Riga Lubanas», kuras vienīgais īpašnieks savukārt bija Norvēģijas uzņēmums AS «HEJ Saether».

Iepriekš starp «Augstbūves» īpašniekiem citu starpā bija arī uzņēmēji Olafs Berķis un Mārtiņš Lauva.

Jau ziņots, ka 2008.gadā nolēma atļaut SIA «Augstbūve» būvēt 25 stāvu augstu ēku kompleksu pie A.Deglava un Lubānas ielas krustojuma.

Projekts paredzēja, ka apbūvē ietilps četri 25 stāvu augsti torņi, kurus savienos piecu stāvu apbūve. Pirmajā un otrajā stāvā iecerēts izveidot tirdzniecības platības, līdz piektajam stāvam - birojus, bet pārējā platībā atradīsies 560 dzīvokļi.

Visa kompleksa virszemes stāvu kopplatība paredzēta 93 080 kvadrātmetri, no tās dzīvokļiem - 53 900 kvadrātmetri, birojiem - 22 080 kvadrātmetri, bet tirdzniecības platībām - 7100 kvadrātmetru.

Tāpat bija plānots izveidot 1170 pazemes autostāvvietas un 80 virszemes autostāvvietas.