Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina piedalīties tautas skrējiena un nūjošanas seriālā «Izskrienam Rīgas parkus»

Sestdien, 29. jūnijā Kronvalda parkā pie Rīgas Kongresu nama plkst. 11.00 starts tiks dots jau otrajam tautas skrējiena seriāla «Izskrienam Rīgas parkus» posmam, kurā aicināts piedalīties ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis, tajā skaitā bērni, pieaugušie, kā arī seniori, lai pārbaudītu savu sportisko meistarību. Dalībnieki varēs sacensties arī nūjošanā, kur starts paredzēts plkst. 12.00.

Sacensību dalībniekiem būs iespēja sacensties Tautas klasē, veicot 1000 metru distanci vai Izturības distancē, skrienot 3000 metru garu distanci, bet bērni aicināti piedalīties 300 metru skrējienā. Savukārt nūjotājiem būs iespēja cīnīties par uzvaru Tautas klasē, pieveicot 3000 metru distanci un Izturības klasē, dodoties 6000 metru garā distancē. Turklāt ikviens interesents instruktora pavadībā no plkst. 12.30 varēs izmēģināt un apgūt nūjošanas pamatiemaņas.

Tautas skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts kā viens no Rīgas Sporta gada pasākumiem, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem un senioriem, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Seriāla skrējieni notiek katru mēnesi citā Rīgas parkā. Pirmais skrējiens notika 25. maijā Uzvaras parkā, pēc 29. jūnija skrējiena nākamie posmi notiks 20. jūlijā Viesturdārzā, 24. augustā Arkādijas parkā un 14. septembrī Maskavas parkā. Seriāla posmos visi finišējušie saņems sertifikātu par piedalīšanos, un tie, kuri piedalīsies visos skrējiena posmos, saņem pārsteiguma balvas. Diplomi un balvas paredzēti arī viena posma ātrākajiem skrējējiem.

Dalībnieku reģistrācija katrā no skriešanas un nūjošanas seriāla posmiem notiek sacensību dienā un vietā ne vēlāk kā 20 minūtes pirms sacensību sākuma. Reģistrācijas sākums skriešanai plkst.10.00., bet nūjošanai plkst. 11.00. Sacensību nolikums pieejams interneta vietnē www.sports.riga.lv. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Skriešanas seriālu organizē Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Skriešanas sporta centru un Tautas sporta asociāciju. Sacensību galvenais tiesnesis ir Anna Titova.