Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No «DOM-INO Pluss» par labu «Krājbankai» nolemj piedzīt 1,6 miljonus latu

Rīgas apgabaltiesa šodien daļēji apmierināja likvidējamās AS «Latvijas Krājbanka» («Krājbanka») prasību par 1 603 246 latu parāda piedziņu no uzņēmuma SIA «DOM-INO Būve», tās valdes priekšsēdētāja Ulda Zorgenfreija un SIA «DOM-INO Pluss». Tiesa visu prasīto summu piedzina tikai no viena uzņēmuma - SIA «DOM-INO Pluss».

Kā aģentūru LETA informēja apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš, piedziņas neiespējamības gadījumā šī summa tiks piedzīta no abiem pārējiem atbildētājiem - SIA «DOM-INO Būve» un tās valdes priekšsēdētāja Ulda Zorgenfreija.

Tāpat apgabaltiesa no katra atbildēja piedzina tiesas izdevumus 1017 latu apmērā. Pils šodien pasludinātā sprieduma teksts būs pieejams 4.jūlijā, un tas 20 dienu laikā būs pārsūdzams Augstākajā tiesā.

«Krājbankas» administratora «KPMG Baltics» pārstāvis Oskars Fīrmanis aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka tā ir parādu piedziņas lieta pret bankas klientu, kurš nepilda savas saistības.

Iepriekš apgabaltiesa apmierināja «Krājbankas» prasību pret šiem pašiem atbildētājiem par 749 522 latu parāda piedziņu.

Kā liecina informācija «Firmas.lv», uzņēmums «DOM-INO Būve» nodarbojas ar nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu un tika reģistrēts 2003.gadā.

Uzņēmuma apgrozījums gan 2010., gan 2011.gadā bija nulle latu, kas nozīmē, ka tas vairs nenodarbojas ar saimniecisko darbību. Savukārt 2010.gadu uzņēmums noslēdza ar 128 911 latu peļņu, tikmēr 2011.gadā tam bija 61 488 latu zaudējumi.

Tāpat ir norādīts, ka uzņēmumam ir reģistrētas divas komercķīlas, kuru ņēmēja ir «Krājbanka».