Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc traģēdijas Teteriņu ezerā bērnu namā smaga emocionālā situācija

Ceturtdien zemes klēpī guldīts 21.jūnijā Teteriņu ezerā noslīkušais Strazdes bērnu nama audzēknis, informē Talsu novada pašvaldībā, norādot, ka emocionālā situācija bērnu namā ir smaga.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Priede informē, ka darbinieces, kas negadījuma brīdī atradās notikuma vietā, ir uzrakstījušas iesniegumu iestādes vadītājai par nekavējošos atvaļinājuma piešķiršanu, jo šībrīža emocionālās spriedzes situācijā nav spējīgas turpināt darbu.

Priede norādīja, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija saņēmusi iesniegumu no Strazdes bērnu nama par krīzes komandas nodrošināšanu iestādē. Krīzes komanda iesniegumu ir saņēmusi un gatavojas vistuvākajā laikā ierasties, lai sniegtu psiholoģisko palīdzību gan bērnu nama darbiniekiem, gan audzēkņiem.

Talsu novada pašvaldības izveidotā pārbaudes komisija, ņemot vērā esošos apstākļus pagaidām, neraugoties uz to, ka ir noticis negadījums, nekādas sankcijas nepiemēro, līdz tiks noskaidroti visi apstākļi un izvērtēta darbinieku rīcības likumība.

Talsu novada pašvaldības izpilddirektors Aldis Vilsons izdevis rīkojumu negadījuma pārbaudes komisijai veikt apstākļu analīzi un uzdevis vērtējuma rezultātus iesniegt līdz 15.jūlijam, galīgā lēmuma pieņemšanai, informē Priede.