Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizvadītās septiņas dienas aizēnojušas vairākas traģēdijas

Kopš 21.jūnija Latvijā dažādos negadījumos un noziegumos gājuši bojā 12 cilvēki, tostarp bērni. Atrasto bojāgājušo skaits ir daudz lielāks, jo šajās dienās uzieti arī vairāki iepriekš noslīkuši cilvēki, liecina aģentūras LETA apkopotā operatīvo iestāžu sniegtā informācija.

21.jūnijā Kandavā, Teteriņu ezerā, noslīka 2006.gadā dzimis Talsu novada Strazdes bērnunama audzēknis.

22.jūnijā Ķeguma novadā un Jūrmalā avārijās gāja bojā 1955.gadā dzimis vīrietis un 1991.gadā dzimis jaunietis.

23.jūnijā Jelgavas novada Svētes upē noslīka 31 gadus vecs vīrietis. Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji no ūdens dažādās Latvijas vietās izvilka vēl trīs jau agrāk noslīkušus cilvēkus - 25 gadus vecu vīrieti, 47 gadus vecs vīrieti un 40 gadus vecu sievieti.

23.jūnijā Daugavpils novada Višķu pagastā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gāja bojā 40 gadus veca sieviete.

24.jūnijā Jēkabpilī, ēdot šašliku, ar gaļas gabalu aizrijies un miris kāds 1974.gadā dzimis vīrietis. Bojāgājušais vīrietis bijis trešās grupas invalīds. Invaliditāte bijusi saistīta ar elpceļiem - viņam nav strādājusi viena plauša. Iespējams, tieši tādēļ aizrīšanās sekas bijušas tik smagas.

24.jūnijā Iecavas novadā noslepkavota 1992.gadā dzimusi jauniete. Policija nākamajā dienā par šo noziegumu aizturējusi četrus jauniešus.

Pēc svētkiem traģēdijas turpinājušās - 25.jūnijā Stopiņu novada Ulbrokā no ezera izcelts 40 gadus veca vīrieša līķis, bet Ropažu novadā Zaķumuižā no dīķa izcelts 41 gadu vecs noslīcis vīrietis. Glābēji arī šajā dienā izcēluši cilvēka līķi no Ventas Ventspilī, bet tas ūdenī atradies jau ilgāku laiku.

25.jūnijā Limbažos savā dzīvesvietā atrasts 1956.gadā dzimušas sievietes līķis ar durtām brūcēm. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess.

26.jūnijā Apes novadā Vaidavas upē ielēcis un gājis bojā kāds 23 gadus vecs vīrietis. Šajā pašā dienā Zemgalē, pakļūstot zem vilciena, gājusi bojā divus gadus veca meitene.

Šajā pašā dienā Tukuma novada Slampes pagastā dārzā pie kādas mājas atrasts aprakts jaundzimušā līķis. Pagaidām nav zināms, vai mazulis piedzimis nedzīvs. Bērns atrasts pēc tam, kad policija no mediķiem bija saņēmusi informāciju, ka 1987.gadā dzimusi sieviete izsaukusi ārstus, jo mājās notikušas dzemdības un veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ bijusi nepieciešama mediķu palīdzība.

Šajās dienās notikušas arī nopietnas avārijas, kurās smagas traumas guvuši vairāki cilvēki.