Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ivanovs un Līvs šonedēļ piedalīsies MX1 posmā Zviedrijā

Uz pasaules čempionāta posmu motokrosā, kas šonedēļ norisināsies Zviedrijā, devušies arī «MX Moduls» komandas braucēji, tā «Apollo» pastāstīja komandas pārstāvis Valdis Seratinskis.

Dāvis Līvs un Dāvis Ivanovs piedalīsies MX1 klasē, bet Eiropas čempionāta 250cm3 klasē startēs Kārlis Sabulis.

Pasaules čempionāta motokrosā 10. posms Zviedrijā būs pirmais, kurā šosezon piedalīsies «MX Moduls» braucēji Dāvis Līvs un Dāvis Ivanovs. Līvs Zviedrijā brauks pirmo reizi, bet Ivanovs Udevalas trasē Pasaules čempionātā brauca jau pērn un pirmajā braucienā izcīnīja 18. vietu MX2 klasē.

2012. gadā Līvs piedalījās divos Pasaules čempionāta posmos – Ķegumā un Līrupas trasē Nīderlandē. Ķegumā Dāvis abos braucienos finišēja divdesmitais, Līrupā 21. un 16. vietā.

Savukārt Ivanovs 2012. gadā MX2 klasē piedalījās 13 posmos un kopvērtējumā izcīnīja 33. vietu. Dāvja labākais finišs bija otrajā braucienā Ķegumā – 16. vieta.

«Pēc ne pārāk labā sezonas sākuma, šobrīd jūtos labi fiziski un arī uz moča viss sanāk. Arī ar pēdējām sacīkstēm esmu apmierināts. Par Udevalas trasi zinu tik, cik Dāvis Ivanovs ir pastāstījis, arī video esmu paskatījies. Bet kārtīgs priekštats būs tikai tad, kad ieraudzīšu pats savām acīm un izbraukšu ar moci. Domāju, ka noteiktu vajadzētu braukt pirmajā divdesmitniekā un tikt pie punktiem. Līdz šim man labākais rezultāts ir bijis pagājušajā gadā, kad Līrupā finišēju 16.vietā,» saka Līvs.

«Līdz galam ar lielo moci (450cm3) vēl neesmu saradis. Bet daudz trenējos un domāju, ka Zviedrijā varētu veikties tīri labi. Udevalas trases segums ir atkarīgs no laika apstākļiem – ja ir sauss, tas ir ciets, ja ir bijis lietus, trase ir diezgan mīksta. Rezultātus īpaši prognozēt negribētu, bet, ja izdosies iebraukt punktos, tad mērķi būtu sasniegti,» uzskata Ivanovs.