Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Joprojām nav atrasts kopš oktobra pazudušais zēns; policija apsver vēl vienu iespēju

Policijas darbinieki neizslēdz iespēju, ka pirms vairāk nekā astoņiem mēnešiem no Rēzeknes slimnīcas aizbēgušais 2001.gadā dzimušais Adamovas sanatorijas internātskolas audzēknis Jānis Tkačenko varētu klaiņot kaut kur Rīgā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Latgales reģiona policijas pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne, līdz šim visi zēna meklēšanas pasākumi bijuši neveiksmīgi. Ja iepriekš tika pieļauts, ka zēns varētu būt gājis bojā, šos minējumus mazinājis fakts, ka arī pēc sniega nokušanas viņa mirstīgās atliekas nekur nav atrastas.

Tā kā pastāv iespēja, ka zēns varētu klaiņot Rīgā, policija apsver iespēju vēlreiz izsludināt viņa meklēšanu, īpašu uzmanību pievēršot tieši galvaspilsētai.

Jānim arī iepriekš bijusi nosliece uz klaiņošanu, taču tik ilgā prombūtnē viņš nekad nav atradies. Policijā tiek pieļauta iespēja, ka pagājušā gada 15.oktobrī pazudušais zēns, kurš pēdējo reizi redzēts Krāslavā, varētu būt kaut kur aizbraucis vai arī gājis bojā. Lai arī policijai patlaban nav jaunu versiju, kur varētu atrasties pazudušais, par zēna meklējumiem nav aizmirsts, uzsvēra Laizāne.

Bērniem ar psihoneiroloģiskām saslimšanām paredzētajā Adamovas sanatorijas internātpamatskolā, kur Jānis mācījās kopš 2.klases, viņu aģentūrai LETA iepriekš raksturoja kā fiziski aktīvu bērnu ar ne visai lielām veselības problēmām un samērā viduvējām sekmēm. Jānis mēdzis kādā kompānijā ik pa brīdim paklaiņot. Līdz šim atrašanās ārpus skolas parasti ilgusi ne ilgāk kā divas trīs dienas. Policija bēgļus parasti notvērusi un atvedusi atpakaļ mācību iestādē.

Jānis nāk no ne visai turīgas daudzbērnu ģimenes, kur bez viņa ir vēl četri brāļi un māsas, daži no viņiem patlaban jau ir pieauguši. Bērnus, kam ir dažādi tēvi, māte audzina viena pati. Māte par Jāni esot interesējusies un finansiālo iespēju robežās centusies viņu apciemot.

Ja kādam ir informācija par Jāņa Tkačenko atrašanās vietu vai arī kāds ir viņu redzējis, policija lūdz zvanīt pa tālruni 110, 64603500 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.