Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iegūtas tiesības Rīgā rīkot vienu no spīdveja «Grand Prix» posmiem

Tikšanās laikā ar Starptautiskās Motosporta federācijas pārstāvjiem Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā saņemtas tiesības nākamgad Rīgā rīkot vienu no spīdveja «Grand Prix» posmiem, taču vispirms jāpierāda spēja šādus mačus noorganizēt, sarunā ar aģentūru LETA atklāja biedrības «Speedway Grand Prix of Latvia» valdes loceklis Vladimirs Ribņikovs.

Tādējādi sacensības, kas jau vairākus gadus notikušas Daugavpilī, nākamgad varētu noritēt Rīgā.

«Vienojāmies par finansu nosacījumiem un esam saņēmuši tiesības rīkot Rīgā posmu,» sacīja Ribņikovs.

Sacensības Rīgā varētu tikt rīkotas Biķernieku bāzes mototrekā, taču, lai to paveiktu, vispirms nepieciešams veikt pārbūvi.

«Līdz 1. septembrim mums jāpierāda, ka būsim spējīgi sacensības sarīkot, un pēc tam tiks pieņemts gala lēmums. Daudz kas ir atkarīgs no tā, kā mums pretī panāks Rīgas dome un valdība, jo tik augsta līmeņa maču sarīkošanai ir vajadzīga vairāku pušu iesaistīšanās,» pauda Ribņikovs.

«To, cik šādas sacensības varētu izmaksāt, pirms līguma parakstīšanas es nevēlētos atklāt, taču tās noteikti nebūs dārgākas kā posmi, kas tika rīkoti Daugavpilī,» teica Ribņikovs.

Līdz šim Latvijas «Grand Prix» posmi ir rīkoti no 2006. līdz 2009. gadam, un pēc trīs gadu pārtraukuma šādas sacensības notiks arī šā gada augustā, tomēr šie posmi norisinājās Daugavpilī.

Pērn Starptautiskā Motosporta federācija izteica vēlmi vienu no 2014. gadā spīdveja «Grand Prix» izcīņas posmiem rīkot Rīgā.