Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vislabākā reputācija pasaulē - Kanādai

Vislabākā reputācija pasaulē ir Kanādai, bet pirmo trijnieku noslēdz Zviedrija un Šveice, secināts konsultāciju uzņēmuma «Reputation Institute» apkopotajā ikgadējā reitingā, kurā salīdzināta 50 pasaules valstu reputācija.

Kanāda visaugstākajā reitinga vietā ierindojas jau trešo gadu pēc kārtas.

ASV reputācijas ziņā pasaulē ieņem vien 22.vietu, bet Itālija, Francija, Spānija un Portugāle ierindotas attiecīgi 16., 17., 18. un 19.pozīcijā.

Saraksta pēdējās noslēdzošās vietas ieņem Irāka, Irāna, Pakistāna un Nigērija. Krievija ierindota 46.vietā, bet Ķīna - 44.pozīcijā.

Neviena no Baltijas valstīm šajā reitingā nav iekļuvusi.

Veicot pētījumu, šā gada pirmajos trīs mēnešos tika apjautāti 27 000 cilvēku Lielā astoņnieka jeb G8 valstīs.

50 valstu saraksts tika izveidots, balstoties uz tādiem kritērijiem kā valstu ekonomikas lielums un iedzīvotāju skaits, kā arī ievērība starptautiskajā sabiedrībā.

Respondentiem bija jāsniedz savs viedoklis attiecībā uz simpātijām un cieņu pret konkrēto valsti. Pēcāk tika uzdoti jautājumi par nacionālo virtuvi, sportu, preču kvalitāti un šo valstu skaistumu.