Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Junioru smaiļotājam Akmenim sudrabs Eiropas čempionātā

Latvijas junioru smaiļotājs Roberts Akmens šodien izcīnīja sudraba medaļu Polijā notiekošā kanoe airēšanas un smaiļošanas Eiropas junioru un U-23 čempionāta 200 metru distancē.

Braucienā Akmens ierindojās otrajā vietā, uzvarētājam portugālim Djogo Lopešam zaudējot 0,380 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās ungārs Balāžs Birkāšs.

Sestdien pie iespējas startē A finālā tika arī kanoe airētājs Miķelis Ežmalis. Viņš 200 metru distancē deviņu dalībnieku konkurencē starp U-23 grupas sportistiem bija septītais labākais, uzvarētājam zaudējot 2,684 sekundes. Tikmēr pie teikšanas 200 metru A finālā un iespējas cīnīties par medaļu tika arī kanoe airētāja Elīna Ēdole, taču starts neizdevās tik veiksmīgs un viņai astoņu finišējušo dalībnieču vidū astotā vieta U-23 konkurencē, uzvarētājai zaudējot 9,656 sekundes.

No citiem Latvijas sportistiem jāatzīmē smaiļotāju divnieks juniori Alberts Vinklers un Vasīlijs Andriško, kuri 200 metru distancē B finālā bija pirmie. Tāpat pirmo vietu tajā pašā distancē savā B finālā izcīnīja smaiļotāju duets - Jānis Andersons un Ģirts Alksnis U-23 konkurencē, savukārt otro vietu izcīnīja Kaspars Tiklenieks.

Arī citi latvieši svētdien startēja B finālos, kuros pirmās trīs vietas gan neieņēma. Vistuvāk trijniekam bija kanoe airētājs Rahmats Stromanis, kurš 200 metru distancē starp junioriem bija ceturtais. Savukārt smaiļotāju divnieks Jānis Andersons un Ģirts Alksnis 500 metru distancē U-23 konkurencē bija sestie, tāpat kā kanoe juniors Dāvids Alijevs. Septītajā vietā starp U-23 sportistiem ierindojās smaiļotāja Madara Aldiņa, tikmēr citi smaiļotāji - divnieks Hedijs Brunevics un Dāvis Ciršs - savā B finālā bija pēdējā devītajā vietā.

Kā ziņots, sestdien kanoe airētājs Dagnis Iļjins izcīnīja ceturto vietu 1000 metru distancē.