Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 1. - 7. jūlijs

Nedēļas horoskops: 1. - 7. jūlijs

 • AUNS Šajā nedēļā ļoti svarīga būs spēja noticēt sev, saviem spēkiem un talantiem, pielietojot tos ikdienas dzīves ritējumā. Iespējams ne reizi vien saņemsi kritiskas piezīmes par savu darbu un paveikto. Nerīkojies emociju neprātā un atturies no konfliktiem, strīdus situācijām. Vēlams vairāk uzmanības pievērst arī savai otrai pusītei. Sestdienu, svētdienu tieksies pavadīt ārpus mājas.
 • VĒRSIS Šonedēļ vislielāko uzmanību pievērsīsi darba lietām, visu pārējo atstājot bez ievērības. Kāds Vērsis kravās koferus, lai dotos komandējumā ārpus dzimtenes robežām, lai aizstāvētu savas kompānijas godu. Kopumā pastāv lieliskas iespējas kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Nav izslēgts, ka saskarsies ar mantojuma lietām. Kāds zīmes pārstāvis nolems pievērsties veselīgāka dzīvesveida piekopšanai.
 • DVĪŅI Visnotaļ veiksmīga nedēļa, sevišķi jau tiem zīmes pārstāvjiem, kas nesen iepazinušies, sākuši veidot jaunas attiecības. Tev uz acīm būs rozā brilles, nespēsi domāt neparko citu – tikai savu izredzēto. Kopumā būsi sabiedrisks, lieliski spēsi saprasties ar jebkura gada gājuma cilvēkiem, veidot jaunus kontaktus, sadarbības. Iespējams gūsi atbalstu no kādas ietekmīgas personas puses.
 • VĒZIS Iespējams šonedēļ ne reizi vien tev nāksies uzstāties plašākas auditorijas priekšā, par ko nebūsi sevišķā sajūsmā. Ātri vien izjutīsi diskomfortu atrodoties uzmanības centrā. Nav izslēgti dažādi konflikti, strīdus situācijas. Vēlams vairāk pievērst uzmanības tam kā parādi sevi apkārtējai sabiedrībai, varbūt ir vērts kaut ko pamainīt sevī, savā uzvedībā. Brīvdienas veltīsi savām atvasītēm.
 • LAUVA Šonedēļ priekšplānā izvērsīsies privātas dabas jautājumi. Iespējams kāds zīmes pārstāvis iestūrēs laulības ostā ar šo jaunumu pārsteidzot ne vienu vien līdzcilvēku. Darbā gaidāmi dažādi pārsteigumi, nav izslēgts, ka tiksi pie paaugstinājuma amatā vai vismaz algas pielikuma. Tavs radošais gars izpaudīsies vēl neredzētos augstumos. Sestdien, svētdien nodosies saviem hobijiem.
 • JAUNAVA Nedēļas pirmās dienas daudz laika pavadīsi pārdomājot savu dzīvi, tās vērtības un notikumus. Nav izslēgts, ka apstākļi spiedīs kādu zīmes pārstāvi meklēt papildus peļņas iespējas vai pat doties darba meklējumos ārpus dzimtenes robežām. Būsi mērķtiecīgs un neatkāpsies no visa ieplānotā. Kāda Jaunava nolems uzsākt jaunus kursus, studijas vai ņems dalību sev vēlamā domubiedru grupā.
 • SVARI Visnotāļ veiksmīgs laiks. Nedēļas pirmās dienas piemērotas, lai veiktu pārrunas ar augstākstāvošajiem. Būsi radošs un ar savu oriģinalitāti pārsteigsi ne vienu vien līdzcilvēku. Nav izslēgts, ka dosies kādā izbraucienā ārpus dzimtenes robežām, lai nodotos redzesloka paplašināšanai. Tuvojoties nedēļas izskaņai būsi romantiskā noskaņā, prātosi kā pārsteigt savu mīļoto cilvēku.
 • SKORPIONS Šī nedēļa solās būt interesanta un notikumiem pārbagāta. Sirdī brīvajiem Skorpioniem pastāv lieliskas iespējas iepazīties un pat sastapt savu īsto un vienīgo. Savukārt laulātajiem zīmes pārstāvjiem attiecībās valdīs īsta harmonija un saskaņa. Tu tik ļoti būsi pārņemts ar savu privāto dzīvi, ka palaidīsies darba lietās. Esi vērīgs slēdzot ilglaicīgus darījumus.
 • STRĒLNIEKS Kā allaž būsi lieliskā noskaņojumā un ar savu dzīvespriecīgo skatījumu uz dzīvi apbursi ne vienu vien līdzcilvēku. Lielu vērību pievērsīsi savai privātajai dzīves jomai. Iespējams kāds zīmes pārstāvis uzsāks jaunas privātas dabas attiecības. Sākot no trešdienas veiksmīgs laiks, lai veidotu jaunus kontaktus, veidotu sadarbības, meklētu sev sponsorus. Esi prātīgs vadot automašīnu.
 • MEŽĀZIS Šonedēļ iespējams ne reizi vien sastapsies ar dažnedažādiem sarežģījumiem, to risināšanu. Nebūsi sevišķi labā noskaņojumā, jo pa galvu maisīsies darba lietas. Nav izslēgti dažādi konflikti, strīdus situācijas, kā darbā, tā arī privātajā dzīves jomā. Iespējams kāds zīmes pārstāvis prātos par sava privātā biznesa veidošanu un meklēs iespējas to piepildīt pēc iespējas ātrāk.
 • ŪDENSVĪRS Tu būsi visnotaļ labā garastāvoklī. Darbā par sevi atstāsi labu iespaidu uz augstākstāvošajiem. Veiksmīgs laiks, sevišķi tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar radošām profesijām. Galvenais nepadoties slinkumam un tiekties pēc saviem mērķiem ne mirkli neapstājoties. Brīvdienās vari nodoties pirts procedūrām, apmeklēt kādu SPA vai skaistumkopšanas salonu.
 • ZIVIS Šajā nedēļā tevi sagaida patīkami notikumi un aktivitātes. Vari nodoties pārrunām ar priekšniecību. Nav izslēgts, ka tiksi pie augstāka amata vai algas pielikuma. Arī privātajā dzīves jomā viss ies kā no rokas, spēsi paļauties uz savu izredzēto un izjutīsi stabilitāti attiecībās pēc kuras tā vien būsi tiecies. Tuvojoties nedēļas izskaņai prātosi kā vislabāk pavadīt brīvdienas.