Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Draugu aizdedzinātais jaunietis no jauna mācījies staigāt

16 gadus vecais Andis Ēcis, kas pavasarī kādā ballītē Ventspilī tika apliets ar degmaisījumu un aizdedzināts, no jauna mācījies staigāt. Pēc notikušā jaunieša ģimene nonākusi nopietnās finansiālās grūtībās, pirmdien vēsta Latvijas Televīzija.

Andis atgriezies no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, kur pavadīja vairāk nekā mēnesi. Puisis ārstēja sāpīgus otrās un trešās pakāpes apdegumus, kas ilgi liedza kustēties. Jaunietis no jauna mācījis staigāt. Tomēr ģimenei šovasar jāglābj arī zēna cietušais plecs – ja to neizdosies iekustināt, būs nepieciešama sarežģīta operācija.

Zēna māte Signe sarunā Latvijas Televīzijai atzina, ka ģimenei dēla ārstēšana un advokātu pakalpojumi radījuši smagas materiālas grūtības.

Ārstēšanas kurss slimnīcā, pārsiešanas, kas jāapmeklē trīs reizes nedēļā, speciālās smēres – tas viss krietni iedragājis ģimenes budžetu. Ģimenē aug vēl divi bērni, bet māte ir palikusi bez darba.

Tikmēr policija turpina nozieguma izmeklēšanu - šobrīd tiek gaidīta tiesu medicīniskā ekspertīze, pēc kuras tiek solīta valsts finansiāla palīdzība.

Kā ziņots, 1.maijā slimnīcā Ventspilī tika nogādāts pusaudzis ar smagiem ķermeņa apdegumiem, kas gūti kādā mājas ballītē. Aizdomās par ļaunprātīgu rīcību tika aizturēts 17 gadus vecs jaunietis.

<em><strong>Traģisks gadījums Ventspilī: ballītē, iespējams, ļaunprātības rezultātā smagi cietis zēns.</strong></em>