Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mīklaini pazudušais dēls pēc 13 gadiem pēc piedzīvotām mokām atgriežas ģimenē

Kāds dēls Lielbritānijā, kurš pirms 13 gadiem mīklaini pazuda, atgriezies pie ģimenes un atklājis, kādas mokas šo gadu laikā piedzīvojis.

Ārvalstu mediji vēstī, ka Darels Simesters 13 gadus pavadījis verdzībā.

Vecāki Džīna un Tonijs pavadījuši daudzus gadus, meklējot jelkādu informāciju par pazudušo dēlu, nemaz nenojaušot, ka viņš dienu no dienas strādā smagu darbu un nesaņem par to samaksu, turklāt ir sagūstīts.

Vīrietis, kurš pazušanas brīdī bija 30 gadus vecs, dzīvojis šķūnī ar žurkām, turēts badā, guvis nopietnas muguras traumas, kā arī citas veselības problēmas. Visu šo gadu laikā vīrietim ne reizi nebija iespēja atrādīties ārstam.

Simesters nokļuva verdzībā pēc teju klasiskas shēmas - viņam piedāvāts labi apmaksāts darbs, taču tie izrādījās meli.

Viņš arīdzan pastāstījis, ka pāridarītāji turējuši arī citus vergus - galvenokārt vīriešus no Austrumeiropas.

Vīrietis no ilgu gadu gūsta atbrīvots pirms dažiem mēnešiem.

Vecāki gan laiku no laika saņēma skopas ziņas no sava dēla, kurš piezvanīja tikai, lai pateiktu, ka viņam viss ir kārtībā, taču dēls nekad nav varējis atklāt savu atrašanās vietu. Pēc četriem gadiem šie zvani pārtrūka.

Vecāki dēlu atrada pēc kāda anonīma zvanītāja sacītā, ka vīrietis šos gadus pavada kādā fermā, smagi strādājot.

Vecāki šo gadu laikā vismaz 50 reizes vērsās pēc palīdzības policijā, taču likumsargi nav varējuši palīdzēt atrast pazudušo vīrieti.

Simesters pazuda 2000.gadā.