Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesai nodota lieta par slepkavības izdarīšanu un līķa apgānīšanu

28.jūnijā Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā viena persona ir apsūdzēta par slepkavības izdarīšanu un līķa apgānīšanu.

Kā informē Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Šēnberga, saskaņā ar lēmumu par lietas nodošanu tiesai, apsūdzētais, būdams alkohola ietekmē un savstarpēja strīda laikā, tīši izdarīja divus šāvienus uz savu paziņu, kurš no šautajiem ievainojumiem mira.

Šāvienus dzirdēja kāda persona, kura atradās citā dzīvojamās mājas istabā. Apsūdzētais, ar nolūku slēpt izdarīto slepkavību, izteica draudus minētajai personai gadījumā, ja viņa paziņos par notikušo tiesībsargājošajām iestādēm vai citām personām. Apsūdzētais slēpjot slepkavības pēdas, ar cirvi sadalīja līķi vairākās daļās, pēc tam tās sadedzinot. Nesadegušās līķa atliekas apraka augsnē.

Apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta pēc Krimināllikuma 117.panta 5.punkta, 132.panta un 233.panta.

Apsūdzētajam šobrīd piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Lieta nodota Ludzas rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.