Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ja jūs nomāc stress, depresija un «izdegšana»

Ja īsti nezināt, kas ir apzinātība, ja dažkārt šķiet, ka dzīves izaicinājumu ir par daudz, ja nespējat koncentrēties, ja jūs nomāc stress, depresija un «izdegšana», tad jūsu problēmas atrisinās viens no pirmajiem kompānijas Google inženieriem, tagad personīgās attīstības vadītājs Čade Mens Taņs ar savu bestselleru «Meklē sevī». 

Grāmatas pamats ir populārais mācību kurss Google darbiniekiem «Meklē sevī», kas jau daudziem ir kalpojis par ceļvedi produktivitātes un radošuma paaugstināšanai, jēgas un piepildījuma atrašanai darbā un dzīvē. «Meklē sevī» atklāj, kā nomierināt prātu un novest to dabiskajā laimes stāvoklī, padziļināt pašapzināšanos un attīstīt pašapziņu, izmantot empātiju un līdzjūtību izcilai vadībai un produktīvai sadarbību, kas balstās uz uzticību un atvērtu komunikāciju.

Grāmata ir uzrakstīta viegli lasāmā valodā, papildināta ar lieliskām karikatūrām un piemēriem «iz dzīves». To varēs izmantot jebkurš, neatkarīgi no iepriekšējās sagatavotības un izglītības līmeņa. «Meklē sevī» latviešu valodā izdevis organizāciju personāla apmācības un attīstības uzņēmums k.Port (vairāk informācijas par grāmatu, apzinātības apmācību Latvijā pieejama mājas lapā: www.grow.lv).