Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laimē biļetes uz Dziesmu svētku Vokālsimfoniskās mūzikas koncertu «Arēnā Rīga»

«Apollo» sadarbībā ar Dziesmu un deju svētku organizatoriem piedāvā konkursu, kur iespējams laimēt 2 biļetes uz XXV VISPĀRĒJO LATVIEŠU DZIESMU UN XV DEJU SVĒTKU ietvaros notiekošo VOKĀLSIMFONISKĀS MŪZIKAS KONCERTU - 3. jūlijā plkst. 19.00, «Arēnā Rīga».

Tev tikai jāatbild pareizi uz jautājumu un iespējams tieši tu dosies uz iespaidīgo koncertu «Arēnā Rīga».

Biļetes izlozēsim 3. jūlija pusdienslaikā!

Vokālsimfoniskās mūzikas koncerti ir tradicionāla Dziesmu svētku sastāvdaļa. Līdzās sakrālās mūzikas godināšanai, folkloras ansambļu daudzkrāsainajām balsīm, līdzās koru kariem un Mežaparka estrādes kopkora majestātiskajām ērģelēm – vokālinstrumentālā koncerta apvienotais koris ir kā nepieciešama Dziesmu svētku krāsa, bez kuras lielais svētku audums būtu par vienu košu auduma svītru nabagāks.

Šo svētku vokālinstrumentālā koncerta programmā – Latvijas komponistu opusi no pirmsākumiem līdz mūsdienām un divu citzemju jubilāru – Džuzepes Verdi un Riharda Vāgnera populāri operhiti.

Programmas kodolā liktas klasiskas vērtības, ko radījuši romantisma garā domājošie Latvijas vecmeistari, taču līdzās šiem hrestomātiskajiem skaņdarbiem būs mūzika, kas komponēta pēc Otrā pasaules kara un reprezentē Latvijas mūzikas attīstības gaitas, rādot tās iespējami daudzšķautņaini.