Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pīrsu Brosnanu satriekusi meitas nāve

Jūnija beigās pēc trīs gadus ilgas cīņas ar olnīcu vēzi mūžībā aizgājusi īru aktiera Pīrsa Brosnana meita.

41 gadu vecās Šarlotes māte Kasandra un vecmāmiņa nomira no tās pašas slimības.

«28.jūnijā mana mīļotā meita Šarlote Emīlija uzsāka mūžīgo dzīvi, zaudējot cīņā ar olnīcu vēzi. Ar viņu bija vīrs Alekss, bērni Izabella un Lūkass, kā arī brāļi Kristofers un Šons,» žurnālam «People» atklāja 60 gadus vecais Brosnans.

«Šarlote apkaroja vēzi ar grāciju un cilvēcīgumu, drosmi un godu,» viņš turpināja. «Mūsu sirdis smagi nospiež skaistās un mīļās meitenes zaudējums. Mēs lūdzamies par viņu un to, lai drīz tiktu atrastas zāles pret šo briesmīgo slimību. Mēs pateicamies visiem par sirsnīgajām līdzjūtībām.»

Šarlote un viņas brālis Kristofers ir Brosnana bijušās sievas Kasandras bērni no iepriekšējās laulības. Brosnans viņus adoptēja pēc tēva Dermota Herisa nāves 1986.gadā.

Aktieris ar Kasandru bija precējies no 1980. līdz 1991.gadam, kad viņa nomira. 1983.gadā pasaulē nāca viņu kopīgais dēls Šons.

2001.gadā Brosnans salaulājās ar Kīliju Šeju Smitu. Pārim ir divi bērni - 16 gadus vecais Dilans un 12 gadus vecais Periss.