Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Pēc rekonstrukcijas K.Ulmaņa gatves pārvads būšot ērtāks

Pēc rekonstrukcijas Kārļa Ulmaņa gatves satiksmes pārvads Rīgā būs ērtāks gan autobraucējiem, gan velosipēdistiem un kājāmgājējiem, portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas domē.

Šodien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) kopā ar Satiksmes departamenta amatpersonām iepazinās ar satiksmes pārvada pār dzelzceļu K.Ulmaņa gatvē rekonstrukcijas gaitu. Būvnieku pārstāvji apliecināja, ka objekta rekonstrukcija norit pēc grafika - objektu ekspluatācijā plānots nodot šī gada 30.novembrī.

Šobrīd aktīvākie rekonstrukcijas darbi notiek uz brauktuves pilsētas centra virzienā, kur pabeigti pārvada ietvju, hidroizolācijas un bojāto laiduma konstrukciju demontāžas darbi, ir uzsākta laiduma konstrukciju stiegrošana un betonēšana. Atbildīgie būvnieki norādīja, ka saglabājoties būvdarbiem piemērotiem laika apstākļiem, augusta otrajā pusē plānots uzsākt rekonstrukciju brauktuvei virzienā uz Jūrmalu.

Remonta laikā tiks veikta pārvada siju rekonstrukcija, balstu remonts, hidroizolācijas izbūve, brauktuves seguma izbūve, kā arī gājēju ietvju un prettrokšņu sienu ierīkošana.

«Esmu gandarīts, ka satiksmes pārvada pār dzelzceļu Kārļa Ulmaņa gatvē rekonstrukcija izmaksas ir mazākas nekā tika prognozēts saskaņā ar tehnisko projektu. Tāpat jānorāda, ka pēc rekonstrukcijas būtiski uzlabosies ne tikai braukšanas apstākļi transportlīdzekļu vadītājiem, bet tiks nodrošināta ērta gājēju un velobraucēju kustība, jo tiks paplašinātas ietves abās pārvada pusēs. Savukārt apkārtējo māju iedzīvotāju necietīs no satiksmes intensitātes radītā trokšņa, jo pārvads tiks aprīkots ar prettrokšņu sienām,» sacīja Ušakovs.

Iepirkuma konkursa rezultātā rekonstrukcijas darbus veic SIA «Tilts», darbu kopējās izmaksas sastādīs 2,4 miljonus latu.