Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LM akcionāriem policija piemērojusi aizdomās turamā statusu

Uzņēmuma «Liepājas metalurgs» (LM) lielajiem akcionāriem Sergejam Zaharjinam un Iļjam Segalam, visticamāk, piemērots aizdomās turamā statuss, ziņo Latvijas Televīzija (LTV), atsaucoties uz tās rīcībā esošu neoficiālu informāciju.

Par to, ka kriminālprocesā abiem akcionāriem ir mainīts statuss uz aizdomās turamo, liecina uzliktais arests viņu LM akcijām. Bez šāda statusa, tas nebūtu iespējams, atzīmē LTV. Vienlaikus šo informāciju apstiprinājuši vairāki avoti, arī Segala un Zaharjina advokāts Egons Rusanovs.

Jau ziņots, ka vēl Segals un Zaharjins pārrakstīja savus nekustamos īpašumus saviem radiniekiem. Sākotnēji viņi, kā arī trešais LM akcionārs Kirovs Lipmans, lūdza valdības atbalstu uzņēmumam, tomēr ministri valsts palīdzību atteica.

Patlaban norit sarunas ar potenciālajiem investoriem par viņu ienākšanu LM, kā arī tiesiskās aizsardzības plāna izstrāde.

Savukārt politiķi paliek pie jau iepriekš paustā, ka valsts negrasās ieguldīt uzņēmumā, ja to nevēlas darīt paši uzņēmēji.