Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijā ierodas ASV īpašais sūtnis holokausta jautājumos

Trešdien Latvijā savā otrajā vizītē, no 3. līdz 8. jūlijam, ierodas ASV īpašais sūtnis holokausta jautājumos Duglass Deividsons, lai piedalītos Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas brīdī pie memoriāla Rīgā un apspriestu holokausta laikā atsavinātā ebreju kopienas un bezmantinieku īpašuma atdošanu, informē ASV vēstniecība Latvijā.

Vizītes laikā īpašais sūtnis tiksies ar Tieslietu ministrijas, Ārlietu ministrijas, premjerministra biroja un Valsts kancelejas pārstāvjiem. Tāpat Deividsons tiksies arī ar Saeimas deputātiem, diplomātiskā korpusa pārstāvjiem un Latvijas Ebreju kopienas biedriem.

Vizītes laikā Deividsons apmeklēs Žaņa Lipkes memoriālu un Vispārējo Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncertu.

Vēl no 7. līdz 9.jūlijam Latvijā ieradīsies ASV Valsts sekretāra palīga vietnieks ASV Valsts departamenta Eiropas un Eirāzijas lietu birojā Brents Hārtlijs, kurš pārrauga divpusējās attiecības ar Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un Centrāleiropas valstīm.

Vizītes laikā viņam ir paredzētas darba tikšanās ar vairākām Latvijas valdības amatpersonām.