Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vienotība» aicina uz sadarbību reģionālās partijas

Lai veicinātu labējo un centrisko politisko partiju spēku apvienošanu, partija «Vienotība» aicina Latvijas reģionu politisko partiju līderus uz sarunu par iespējām sadarboties un veidot kopīgu platformu Latvijas izaugsmei, portālam «Apollo» pavēstīja partijas pārstāve Laila Timrota.

Šādu aicinājumu reģionālo partiju līderiem izteikusi partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Valsts attīstības nodrošināšanai nepieciešamas stabilas un spēcīgas politiskās organizācijas, konstruktīvu, pragmatisku, programmatiski līdzīgu politisko spēku kopdarbība, aicinājumā norāda «Vienotība».

Partija norāda, ka politiskā sadrumstalotība un sabiedrības neuzticēšanās politiskajām partijām ierobežo iespējas kopīgi sasniegt vairāk.

«Mūsu spēkos ir veidot Latviju par labklājības valsti, kurā ikviens mūsu valsts iedzīvotājs justos Latvijai piederīgs, vajadzīgs un drošs par savu un nākamo paaudžu nākotni. Šo mērķu sasniegšana iespējama, vien apvienojot valstiski atbildīgu labējo un centrisko partiju spēkus,» vēstulē reģionālo partiju līderiem norāda Āboltiņa un Dombrovskis.

Latvijas nākotne – labklājīga, pārtikusi sabiedrība, izglītoti un veseli bērni, apdzīvoti lauki - ir mūsu kopīgs pienākums un atbildība, uzsver partijas līderi.

Reģionu politisko spēku līderi aicināti uz tikšanos piektdien, 5.jūlijā, plkst.14 Ministru kabineta Ministru prezidenta zālē.