Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesai nodota tā dēvētā «Olaines dūrēja» krimināllieta

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurors pirmdien tiesai nodevis krimināllietu, kurā apsūdzēts vīrietis par laupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību un smagu miesas bojājumu nodarīšanu cietušajiem, portāls «Apollo» uzzināja prokuratūrā.

Kopumā no apsūdzētās personas pretlikumīgajām darbībām cietušas sešas personas, tostarp, viens nepilngadīgais. Pieciem cietušajiem pielietotās vardarbības rezultātā nodarīti smagi miesas bojājumi, vienai cietušajai vidēja smaguma miesas bojājumi.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētais Olaines centrā nolēma īstenot laupīšanu, pielietojot vardarbību.

Īstenojot savu noziedzīgo nodomu, apsūdzētais vīrietis pieskrēja cietušajiem no aizmugures un tīši izdarīja dūrienu ar līdzpaņemto nazi, radot cietušo dzīvībai bīstamus un smagus miesas bojājumus.

Attiecībā uz vairākiem cietušajiem apsūdzētajam savu noziedzīgo nodomu par mantu nolaupīšanu neizdevās realizēt - cietušajam vai nu nebija naudas, vai arī izdevās aizbēgt no nozieguma vietas.

Apsūdzētās personas guvums vienā gadījumā bija 1,5 lati, bet otrā - 40 latu.

«Olaines dūrējs» savu vainu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā neatzīst.