Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iedzīvotājs sašutis par bruņotu vīrieti Rīgas centrā; policija veic aizturēšanu

Policija Rīgā aizturējusi divus vīriešus, pie kuriem atrada vairākus šaujamieročus. Likumsargi aizturēšanu veikuši pēc tam, kad kāds iedzīvotājs bija iesūtījis videomateriālu, kurā bija redzams bruņots vīrietis.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja policijas pārstāvis Toms Sadovskis, pagājušajā nedēļā kāds iedzīvotājs policijai nosūtīja video, kurā bija redzams, ka Dzirnavu ielā netālu no krustojuma ar Elijas ielu, kādā daudzdzīvokļu namu pagalmā staigā bruņots vīrietis.

Iedzīvotājs policijai atsūtītajā videomateriālā pauda sašutumu par to, ka Rīgas centrā gaišā dienas laikā pa ēkas pagalmu staigā acīmredzami bruņots vīrietis.

Latgales iecirkņa darbinieki dienā, kad saņēma video, pārbaudīja iedzīvotāja norādīto adresi un tajā atrada pneimatisko ieroci, kas, iespējams, pielāgots šaušanai ar kaujas patronām.

Dienu vēlāk, 27. jūnijā, policisti veica atkārtotu pārbaudi šajā vietā un atsavināja vēl trīs ieročus – pistoli, bisi un pašizgatavotu ieroci, kas izgatavots no metāla caurules.

Policisti aizturēja divus vīriešus, pie kuriem šie ieroči atradās. Aizturētie ir dzimuši 1960. un 1966.gadā un agrāk jau nonākuši policijas redzeslokā par huligāniskām darbībām.

Aizturētie atzina, ka ieročus izmantojuši izklaidei, šaujot mērķī vai pa tukšām pudelēm.

Vienlaikus gan policija norāda, ka pašizgatavotais ierocis bija derīgs šaušanai ar medību patronām.

Šobrīd uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu pārējās notikuma detaļas, kā arī precīzi izzinātu aizturēto personu motivāciju, kādēļ viņiem bija nepieciešams šāds arsenāls.