Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apjomīgā reidā cīnās ar «legālo narkotiku» tirgotājiem

Otrdien reida laikā tika veiktas astoņas pārbaudes - Centra, Latgales un Teikas mikrorajonos, kur kopā atrasti un atsavināti 540 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem.

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Ance Rozīte, Latgales priekšpilsētā reida laikā tika pārbaudītas divas tirdzniecības vietas. Veicot pārbaudi Jēzusbaznīcas ielā, tika atrasti un atsavināti 97 iepakojumi ar augu valsts izcelsmes maisījumiem un uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros nozīmēta atsavinātās vielas ekspertīze. Otra pārbaude tika veikta Augusta Deglava ielā.

Teikas mikrorajonā veiktas pārbaudes četrās tirdzniecības vietās. Brantkalna ielā atsavināti 43 maisiņi un Ieriķu ielā 46 maisiņi. Pārējās pārbaudes tika veiktas Hipokrāta ielā un Varavīksnes gatvē.

Centra iecirkņa teritorijā tika pārbaudītas vēl divas tirdzniecības vietas. Krišjāņa Barona ielā atrasti un atsavināti 38 polimēra materiāla maisiņi ar nezināmas izcelsmes zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, taču pazemes tunelī, Marijas ielā kādā kioskā tika atrasti un atsavināti 316 polimēra maisiņi ar tajos esošu nezināmas izcelsmes zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu.

Lai noskaidrotu, vai atsavinātie augu maisījumi satur narkotiskās vielas, noteikta vielu ekspertīze.

Pārbaudes tika veiktas sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju, Valsts darba inspekciju un Rīgas Kriminālpolicijas 3.biroja darbiniekiem.

Reidu laikā pārbaudīts arī, vai tirdzniecības vietās nav veikti ekonomiska rakstura pārkāpumi, pārkāpumi darba tiesību jomā, kā arī cita veida pārkāpumi.

Policija atgādina, ka arī turpmāk tiks pievērsta pastiprināta uzmanība šīm un citām tirdzniecības vietām.