Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ārlietu ministrija stingri iesaka neceļot uz Ēģipti

Ņemot vērā pašreizējo iekšpolitisko un drošības situāciju, Ārlietu ministrija stingri iesaka neceļot uz Ēģipti, izņemot galējas nepieciešamības gadījumus.

Vienlaikus ministrijā brīdina, ka ceļošana pa valsti, izņemot kūrortus pie Sarkanās jūras, ir bīstama, vēstī ministrijas Preses un informācijas nodaļas pārstāvji.

«Ceļotājus, kuri jau atrodas Sarkanās jūras kūrortos, stingri aicinām uzturēties kūrortos un neceļot pārējā valsts teritorijā, it īpaši uz Ēģiptes lielākajām pilsētām pie Suecas kanāla, Nīlas deltā un Sīnāja pussalas ziemeļdaļā, kā arī izvairīties no demonstrāciju un tādu apskates objektu apmeklējuma, kuros pulcējas liels skaits cilvēku,» teikts ministrijas paziņojumā.

Ārlietu ministrijā norāda: «Ceļotājus, kuri jau atrodas Ēģiptē, aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai šajā mājas lapā un plašsaziņas līdzekļos un reģistrēties Konsulārajā reģistrā kr.am.gov.lv. Nepieciešamības gadījumā Latvijas Republikas valsts piederīgie var sazināties ar Latvijas Republikas vēstniecību Kairā pa tālruni ārkārtas situācijām: +2001000939919 vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11 vai e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.»

Ārlietu ministrija stingri iesaka jebkurai personai, kura dodas uz ārvalstīm, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī personas repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, kā arī reģistrēties konsulārajā reģistrā.