Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jursone: Esam pludmales volejbola lielvalsts

Bijusī Latvijas pludmales volejboliste Inese Jursone sarunā ar «Apollo» pastāstīja savas domas par šo sezonu un paslavēja visus trīs Latvijas vīru duetus, kuri šajās dienās startē pasaules čempionātā Polijā.

«Visi trīs pāri ir malači, īpaši varu uzteikt Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. Arī Ruslanu Sorokinu,» saka Inese, kura seko līdzi notikumiem pasaules kausā un čempionātā.

«Mārtiņam Pļaviņam ar Jāni Pēdu nepieciešams iespēlēties un tad arī varēsim gaidīt rezultātus. Pludmales volejbolā vajag vismaz vienu sezonu, lai saspēlētos un var redzēt, ka viņi vēl īsti viens otru nav atraduši. Jānim nav viegli, to var redzēt un domāju, ka uz viņu ir arī zināms spiediens,» secina Jursone, kura atzīmē pāra uzvaru «Saulkrastu kokteilis» turnīrā aizvadītajā nedēļā.

«Šis turnīrs un uzvara tajā Mārtiņam un Jānim nāca par labu. Ja viņi zaudētu... Zinu, ka Pēda var spēlēt labāk, viens otru sajutīs un spēle aizies. Pludmales volejbolā tas ir ļoti svarīgi.»

Tikmēr Samoilova un Šmēdiņa panākumus pasaules kausa ietvaros Jursone sauc par pārsteigumu.

«Neslēpšu, tas man ir pārsteigums. Negaidīju, ka jau tik ātri viņi spēs uzrādīt labus rezultātus, domāju, ka varbūt uz sezonas otro pusi tikai saspēlēsies, taču vairākos posmos ir izcīnītas medaļas. Zinot arī viņu raksturus, dueta rezultātus var uzskatīt par pārsteigumu.»

«Vai mūs var saukt par pludmales volejbola lielvalsti? Jā, viennozīmīgi. Trīs pāri regulāri spēlē pasaules kausa pamatturnīrā, bet Aleksandrs ar Jāni tiek pie godalgām. Noteikti, ka esam TOP valsts pludmales volejbola aprindās,» teic Inese, kura neizlsēdz domu, ka varētu atgriezties volejbolā, bet viss atkarīgs no finansiālās situācijas.