Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izvēlēts jaunais e-talona dizains

Uzņēmuma «Rīgas satiksme» (RS) interneta mājas lapas apmeklētāji izvēlējušies jaunā e-talona dizainu, portāls «Apollo» uzzināja RS.

2013.gada beigās uz dzeltenā e-talona tiks izvietots Jāņa Valdmaņa zīmējums. Balsojumā Jāņa zīmējums saņēma 1936 balsis, bet kopumā balsošanā piedalījās 9108 interneta mājas lapas apmeklētāji. Balsošana norisinājās vienu mēnesi – no 27. maija līdz 1. jūlijam.

Kā otrais zīmējums, kuru lapas apmeklētāji vēlētos redzēt uz e-talona, ir B. Knaģes zīmējums – par to tika nobalsots 1614 reizes, bet trešajā vietā ar 1329 balsīm ir E. Fūrmanes zīmējums.

Kopumā balsošana RS interneta mājas lapā bija iespējama par 17 bērnu zīmējumiem.

Tradīciju reizi gadā rīkot pasākumu bērniem, kura ietvaros tiek zīmēti zīmējumi e-talonam, RS turpinās jau ceturto gadu. 2010.gadā kā labāko zīmējumu interneta mājas lapas apmeklētāji atzina Vinetas Siliņas, 2011.gadā Kristofera Krūmiņa, savukārt 2012.gadā Katrīnas Vasiļjevas zīmējumu.