Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

8 muļķīgākie šķiršanās iemesli

Lēmums, vai ir vērts turpināt attiecības ar cilvēku, kurš Jums patiešām patīk, taču ar kuru arvien neatrodat kopēju valodu, vienmēr ir ļoti grūts. Ja maldīsieties, diemžēl, ceļa atpakaļ vairs nebūs...  

Paris.lv

1. Jūs ļoti nopietni sastrīdējāties. Ticiet vai nē, ne viens vien pāris nevar izvairīties no strīdiem, taču tas vēl nav šķiršanās iemesls. Pat pāri, kuri strīdas ļoti reti, dažkārt sastrīdas un tas ir ļoti normāli. Jūs taču esat divi atšķirīgi cilvēki, kuriem, acīmredzot, par dažiem jautājumiem ir atsevišķs viedoklis. Atcerieties, ka diskusija ar cilvēku, kuram ir cits viedoklis, palīdzēs Jums saprast otras puses argumentus un palīdzēs pilnveidot attiecības. Saproties konfliktus kā veidu labāk iepazīt savu partneri – tas Jūs tikai satuvinās. Cits jautājums ir, vai mākat dusmoties un nonākt pie kompromisa katrs ar savu viedokli.

2. Viņam (viņai) patīk ne viss, kas patīk Jums. Iedomājieties, ka Jūs vienkārši dievināt peldēšanu. Taču simpātiskā meitene, ar kuru nesen iepazināties un ar kuru jau pāris reizes satikāties, atsakās ar Jums iet uz baseinu, jo viņai nepatīk ūdens izklaides, un piedāvā labāk aiziet uz kino. Jūs droši vien pamanīsiet, ka starp Jums nav nekā kopēja un nevēlēsieties ar viņu draudzēties, taču tā būtu liela kļūda. Vispirms Jums vajag noskaidrot, vai Jums nav kopēju izklaides nodarbju. Neceriet atrast partneri, kuram patiktu absolūti viss, kas patīk Jums. Taču ja ir tikai dažas lietas, kuras Jūs vieno, vienmēr ir vērts pamēģināt. Protams, ja Jūsu jūtas ir pietiekoši stipras šim cilvēkam.

3. Mīļotais vai mīļotā pamana pretējā dzimuma pievilcību. Iespējams, ka Jūs iekarojāt savas otrās puses sirdi, taču šī iemesla dēļ viņā (vai viņa) patiešām nekļuva akls (akla). Iespējams, ka Jūsu partneris Jūs neprātīgi mīl, bet tādēļ viņam (viņai) nav jāzaudē spējas pamanīt citas skaistas sievietes vai vīriešus. Jo taču mums apkārt ir tik daudz pievilcīgu cilvēku, bet tas nenozīmē, ka mums ar tiem visiem ir jāizveido attiecības.

Ja Jūsu otra puse ir stingri izlēmusi veidot nopietnas attiecības, nekāda fiziskā apkārtējo meiteņu vai zēnu pievilcība Jūs neizšķirs, tādēļ nav vērts radīt nesaskaņas, ja piemēram, Jūsu dzīves biedrs pamana, ka Jūsu kolēģe ir simpātiska. Protams, ja viņš nav noskaņojies veidot ilgstošas attiecības, tad arī skaidrība šeit nepalīdzēs...

4. Jums nav laika aiziet uz satikšanos. Jā, mēs visi zinām, cik svarīgi ir dzīve izveidot karjeru, nopelnīt daudz naudas, nopirkt māju un skaistu automobili, taču vai tās tiešām ir Jūsu dzīves prioritātes? Zinātniekiem, ārstiem un pat prezidentiem ir savas otrās puses. Vai tiešām domājat, ka viņi ir mazāk aizņemti? Darbs un citas intereses ir ļoti svarīgas, bet ne tik ļoti svarīgas, lai traucētu Jums izbaudīt vislielāko dzīves baudu – mīlestību un harmoniskas attiecības.

5. Pagātnes aizvainojumi. No pagātnes vajadzētu gūt pieredzi, nevis dzīvot atmiņā par pagātni. Ja Jūsu bijušais partneris Jūs ļoti sāpināja, tas nenozīmē, ka tāpat izrīkosies arī jaunais draugs vai draudzene. Tas patiešām ir ļoti muļķīgi pārtraukt attiecības tikai tādēļ, ka kaut kad pagātnē Jūs sāpinājis un Jūs vienkārši baidāties, ka tas var atkārtoties. Iemācieties lūkoties tikai nākotnē!

6. Mīļotais vai mīļotā izturas pretēji nekā Jūs vēlaties. Saprotiet, ka Jūsu otrā puse nav Jūsu privātīpašums, kuram varat noteikt, kā izturēties. Iespējams, ka Jums nepatīk, ka viņš satiekas ar saviem draugiem, taču Jūsu otra puse pati lemj, vai viņam to vajag. Iespējams, ka Jums nepatīk, ka viņa tērē pārāk daudz naudas kurpēm, taču nevarat viņai aizliegt nepirkt kurpes, jo viņa taču pati nopelna naudu. Protams, kompromisi ir obligāti katrās harmoniskās attiecībās, taču patiešām ir dumji pārtraukt attiecības ar mīļoto cilvēku tikai tādēļ, ka viņš (viņa) ne vienmēr izturas tā, kā Jūs vēlētos.

7. Viņš (viņa) uzdāvina gluži ne to, ko cerējāt. Patiešām nav vērts pārtraukt attiecības ar savu dzīvesbiedru tikai tādēļ, ka viņš Jums uzdāvina virtuves kombaini vai viņa dzimšanas dienā, kā tas ierasts katru gadu, Jūs „iepriecina” ar vairākiem zeķu pāriem. Neļaujiet sīkumiem sagraut Jūsu dzīvi. Ja jūtaties neērti par dāvanā saņemto virtuves kombaini vai piecus gadus pēc kārtas zeķes, parunājieties par to ar savu otro pusi. Iespējams, ka viņš (viņa) pat neiedomājas, ka dāvana Jūs varēja aizvainot. Katru riezi, kad sastrīdaties, centieties atcerēties un lolot tikai skaistas atmiņas, kuras abi kopā esat piedzīvojuši.

8. Ar šo cilvēku Jūs ne vienmēr jūtaties laimīgs (laimīga). Mīlestība droši vien ir viena no kaprīzākajām jūtām. Diemžēl, attiecības veido ļoti daudzas lietas un ne tikai mīlestība ir katru harmonisko attiecību sastāvdaļa. Dažkārt ir arī tādu dienu, kad partneris Jūs pieviļ, bet tādas dienas atgadās katra pāra attiecībās. Padomājiet plašāk: ko Jums nozīmē šis cilvēks un kādu dienu Jūsu abu dzīvē ir vairāk – priecīgu vai bēdīgu. Starp citu, bez ilūzijām nedomājiet, ka otram cilvēkam ir Jūs jādara laimīgu – laimi katrs cilvēks var radīt tikai pats.