Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par drosmīgu rīcību apbalvos Rīgas pašvaldības policistus

Par drosmīgu rīcību aizturot iereibušu autoavārijas izraisītāju tiks apbalvoti divi Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki, informē Rīgas domē.

Rīgas Pašvaldības policijas Lietvedības nodaļas priekšniecei Elīnai Jostiņai un Transporta grupas inspektoram Aivara Putraimam tiks piešķirta prēmija 60% apmērā no darbinieku mēnešalgas – šādu lēmumu šodien pieņēma Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja.

Jostiņa un Putraims, ar dienesta automašīnu dodoties no Lucavsalas glābšanas stacijas oficiālā atklāšanas pasākuma uz savu darba vietu, Firsa Sadovņikova ielā kļuva par trīs automašīnu sadursmes lieciniekiem. Redzot, ka automašīna, kura izraisīja avāriju, strauji apgriežas un atstāj notikuma vietu, Jostiņa deva rīkojumu Putraimam panākt automašīnu.

Putraims panāca automašīnu Maskavas ielā, kur automašīnas šoferis turpināja bēgšanu kājām. Bēgošais autovadītājs tika panākts un aizturēts Grebenščikova ielā, viņu nodeva Valsts policijai.

Uz vietas, veicot pārbaudi, vai persona ir lietojusi alkoholu, aizturētajam autovadītājam izelpā tika konstatētas 2,8 promiles.