Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atsākti remontdarbi Jelgavas šosejas posmā no Jaunolaines līdz Rīgai

Atsākti remontdarbi Jelgavas šosejas posmā un braukšanas virzienā no Jaunolaines līdz Rīgai, liecina «Latvijas Valsts ceļu» aktuālā informācija.

Remontdarbi šajā posmā tika uzsākti pagājušajā gadā, un šogad ir plānots tos pabeigt. Šobrīd noris remontposma sakopšana un satiksmes organizācijas līdzekļu uzstādīšana pēc tehnoloģiskā pārtraukuma, kā arī tiek veikti frēzēšanas darbi, lai sagatavotu objektu asfalta virskārtas ieklāšanai.

Satiksme objektā tiek regulēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, maksimālā ātruma ierobežojumi atsevišķās vietās ir 70 un 50 kilometri stundā. Remontposma šķērsošanai ir nepieciešamas aptuveni desmit minūtes.

Tāpat «Latvijas Valsts ceļi» atgādina, ka uz Jelgavas šosejas turpinās remontdarbi arī Jelgavas apkārtnē, no Olaines virzienā uz Jelgavu. Tur divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, pārējā objektā - ar ceļa zīmēm. Ir noteikti arī maksimālā ātruma ierobežojumi 50 un 70 kilometri stundā un 30 kilometri stundā uz Iecavas tilta. Remontposma šķērsošanai nepieciešamas aptuveni 25 minūtes.