Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rinkēvičs: Dedzinot ES karogu, cilvēki iestājas pret brīvību un labklājību

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž nožēlu par biedrības «Latvija pret latu» protesta akciju, kuras laikā sadedzināts Eiropas Savienības karogs, portāls «Apollo» uzzināja Ārlietu ministrijā.

«Eiropas Savienība ir ne tikai divdesmit astoņu nacionālu valstu politiska un ekonomiska savienība, bet arī simbols tādām Rietumu vērtībām, kā iecietība, brīvība, labklājība,» uzsver ministrs, «tas daudzkārt apliecināts ar darbiem un lēmumiem. Ja Latvijā ir cilvēki, kas dedzina Eiropas Savienības karogu, tas liek domāt, ka tie iebilst arī pret brīvību, iecietību un labklājību. Manā skatījumā tas ir skumji.»

«Tomēr ironiski man šķiet tas, ka šāda karoga dedzināšana ir iespējama tikai tāpēc, ka Latvijā valda tādas Rietumu vērtības kā runas brīvība un iecietība pret cilvēkiem ar citādu viedokli. Ja Latvijā valdītu citas vērtības, šie cilvēki, iespējams, samaksātu dārgu cenu par sava viedokļa paušanu,» norādīja ārlietu ministrs.

<em><strong>Pie Brīvības pieminekļa dedzina ES karogu</strong></em>