Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts policija: Dziesmu svētki līdz šim aizvadīti mierīgi

Līdz šim Dziesmu un deju svētku laiks no policijas viedokļa aizvadīts mierīgi un bez nopietniem starpgadījumiem, norāda Valsts policijas (VP) pārstāvis Dairis Anučins.

Lai tikpat veiksmīgi tiktu aizvadīta arī svētku kulminācijas daļa no šodienas līdz 7.jūlijam, VP aicina svētku dalībniekus un apmeklētājus, kā arī citus iedzīvotājus ievērot dažus ieteikumus.

Pirmkārt, VP aicina uz svētku pasākumiem doties kājām vai ar sabiedrisko transportu, jo pasākuma norises vietā un tās tuvumā personīgo automašīnu novietot nebūs iespējams. Turklāt Rīgas dome svētku laikā plāno nodrošināt papildu sabiedriskā transporta reisus.

Būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un iespējamiem sastrēgumiem pasākumu norises vietās un to tuvumā, kā arī pilsētā kopumā, brīdina VP. Ja rodas nepieciešamība braukt ar personīgo auto, pirms došanās ceļā vajadzētu noskaidrot, vai izvēlētajā maršrutā visi ceļa posmi svētku laikā būs pieejami.

VP arī iesaka laikus saplānot ikdienas gaitas un aktivitātes, atvēlot papildu laiku ceļam, lai izvairītos no liekiem uztraukumiem un steigas.

Savukārt, atrodoties pasākumu norises vietās, VP aicina pieskatīt personīgās mantas un atbildīgi izturēties pret savu un citu veselību karstajā laikā, kā arī neaizrauties ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Iepazīties un sekot līdzi aktuālajai informācijai par satiksmes organizāciju Dziesmu un deju svētku norises laikā iespējams Rīgas domes Satiksmes departamenta mājaslapā «www.rdsd.lv».

Jau ziņots, ka XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki noslēgsies 7.jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē ar noslēguma koncertu «Līgo» un kopīgu sadziedāšanos visas nakts garumā.