Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 8. - 14. jūlijs

Nedēļas horoskops: 8. - 14. jūlijs

 • AUNS Šonedēļ iespējamas vilšanās līdzcilvēkos, pie tam ne reizi vien. Būsi aktīvs un darbīgs, taču tavi pūliņi netiks novērtēti tā kā tu to vēlētos. Nedēļas sākumā, iespējams, saskarsies ar nekustamā īpašum jautājumiem, to risināšanu. Veiksmīgāks laiks tiem Auniem, kas izmanto savas atvaļinājuma iespējas un atpūšas, kaut kur ārpus dzimtenes robežām. Sestdienu, svētdienu pavadīsi kopā ar saviem vistuvākajiem.
 • VĒRSIS Šajā nedēļā aktuāli kļūs privātās dzīves jautājumi, to risināšana. Būsi sabiedrisks un draudzīgs, sevišķi attiecībās ar saviem vistuvākajiem līdzcilvēkiem. Darba jomā lieliski spēsi parādīt sevi kā spējīgu profesionāli. Kāds zīmes pārstāvis var cerēt uz algas pielikumu vai pat paaugstinājumu amatā. Nav izslēgts, ka prātosi par sava privātā biznesa uzsākšanu. Brīvdienas vēlams pavadīt mierīgā gaisotnē.
 • DVĪŅI Šonedēļ tu nekādi nespēsi paciest, ja kāds tieksies tevi turēt rāmjos vai kaut kā savādāk ierobežot. Vēlēsies būt brīvs un neatkarīgs attiecībā pret visu. Iespējams, ņemsi dalību kāda vērienīga projekta izveidē. Kopumā būsi radošs un it visam piesiesi ar lielu oriģinalitāti. Centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām un neuzspiest līdzcilvēkiem savu viedokli kā vienīgo un pareizāko.
 • VĒZIS Iespējams, nedēļas sākumā kāds zīmes pārstāvis jau atradīsies kaut kur ārpus dzimtenes robežām, kāds risinās darba lietas, cits savukārt izmantos savas atvaļinājuma iespējas, lai beidzot tā no sirds atpūstos un uzņemtu spēkus jaunām aktivitātēm. Sākot no trešdienas, vari kļūt diezgan kašķīgs un līdzcilvēkiem izrādīt savu sliktāko pusi. Kopumā veiksmīgāk darbs ritēs, darbojoties vienatnē, nevis komandā.
 • LAUVA Šonedēļ lieliski veidoties tavas attiecības ar līdzcilvēkiem kā darbā, tā arī privātajā dzīves jomā. Galvassāpes var sagādāt kāds no tuviniekiem, kas uzkritīs kā sniegs uz galvas un izsitīs tevi no ierastās dienu gaitas. Darba jomā vari veidot jaunus kontaktus, meklēt sponsorus, sadarbības partnerus. Nav izslēgts, ka nejaušā kārtā tiksi pie kādas konfidenciālas informācijas un nezināsi kā ar to rīkoties un uztvert.
 • JAUNAVA Šajā nedēļā būsi īpaši aktīvs un saimniecisks. Nav izslēgts, ka nolemsi paņemt atvaļinājumu, lai nodotos sava mazdārziņa kopšanai vai mājokļa remontdarbiem. Vēlams būt piesardzīgākam veicot lielus pārskaitījumus, slēdzot ilglaicīgus darījumus. Tuvojoties nedēļas izskaņai, aktīvi plānosi brīvdienu nodarbes. Tieksies pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar saviem vistuvākajiem līdzcilvēkiem.
 • SVARI Par garlaicīgu šonedēļ sūdzēties nevarēsi, tā vien šķitīs, ka ap tevi risinās tikpat spraigi notikumi kā kino. Kopumā šonedēļ nebūtu vēlams uzsākt neko jaunu, slēgt ilglaicīgus darījumus vai veidot vērienīgus projektus, to prezentācijas. Tiecies paveikt savus tiešos pienākumus un darbā sevi pierādīt kā vien spēj. Sestdienu, svētdienu nolemsi pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku, atvasītēm.
 • SKORPIONS Visnotaļ aktīvs laiks, būsi sabiedrisks un draudzīgs, īpaši jau pret tiem, kuros izjutīsi rodamies simpātijas. Labs laiks, lai veiktu pārrunas ar priekšniecību. Nav izslēgts, ka tiksi pie algas pielikuma vai pat paaugstinājuma amatā. Materiālas dabas jautājums vēlams risināt, tuvojoties nedēļas izskaņai. Tu meklēsi iespējas kā paplašināt savu redzesloku, pilnveidot sevi.
 • STRĒLNIEKS Šonedēļ vēlams nekrist galējībās, sevišķi jau materiālā plānā. Neiztērē visus savus iekrājumus nevajadzīgām lietām un kaprīzēm, no kurām galu galā nekāda jēga un gandarījuma tāpat nebūs. Centies neapspriest darba lietās ārpus darba vietas sienām. Tuvojoties nedēļas izskaņai, jutīsi parādāmies sevī lielas enerģijas vēsmas. Nav izslēgts, tu prātosi ar ko un kā tad pavadīt brīvdienas.
 • MEŽĀZIS Nedēļas pirmajā pusē vēlams vairāk uzmanības vērst uz materiālas dabas jautājumiem. Nav izslēgts, ka meklēsi papildus peļņas iespējas. Ja esi saskāries ar konfidenciālu informāciju – neizklačo to apkārt pa pasauli, ja nevēlies problēmas. Sākot no trešdienas, veiksmīgs laiks, lai pierādītu sevi, savas spējas augstākstāvošajiem. Sirdī brīvajiem Mežāžiem pastāv lieliskas iespējas iepazīties.
 • ŪDENSVĪRS Šonedēļ tevī valdīs liels enerģijas lādiņš. Tu tieksies pierādīt sevi, savas spējas plašākam sabiedrības lokam. Pārsteigsi ne reizi vien līdzgaitniekus ar savu visnotaļ oriģinālo un netradicionālo skatījumu uz dzīvi, tās vērtībām. Vēlams nepārstrādāties un nepārpūlēt nervu sistēmu, velti vairāk laika sev tīkamai atpūtai. Brīvdienas veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem, to attīstīšanai.
 • ZIVIS Varbūt būsi nobriedis kāda lielāka pirkuma veikšanai. Šonedēļ vēlams atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, sevišķi jau emociju vadītam. Būsi saimniecisks, tu labprāt darbosies pa māju, kārtosi un iekārtosi. Kāds zīmes pārstāvis nolems izvirzīt sev jaunus mērķus, uz kuriem tiekties ne mirkli nestāvot uz vietas. Brīvdienas pavadīsi mierīgā gaisotnē kopā ar tuviniekiem.