Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dodoties uz svētku koncertiem lietussargus un lielo fototehniku atstājam mājās!

Jau vēstījām, ka, dodoties uz noslēguma koncerta «Līgo!» ģenerālmēģinājumu, pie Mežaparka Lielās estrādes izveidojusies milzīga apmeklētāju rinda. Izrādās, ātru iekļūšanu koncertos kavē, ka cilvēki nāk pēdējā brīdī un turklāt nes līdzi sev lietussargus un profesionālo foto tehniku.

Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva vērš uzmanību, ka pasākumu apmeklētājiem ieteicams apskatīt biļetes, uz kurām ir attēlots, ko nedrīkst ņemt līdzi uz pasākumu. Piemēram, koncerta apmeklētāji var pret lietu nodrošināties ar lietusmētelīšiem, jo ar lietussargiem pasākuma norises vietā neviens netiek ielaists.

Tādēļ atgādinām - uz atlikušajiem koncertiem neņemt līdzi lietussargus un lielo fototehniku. Ja ir vēlme nodrošināties pret lietu - lietojam lietusmētelīšus!

Tomēr drūzmēšanās rindā nav sabojājusi noskaņojumu - kopumā Mežaparka Lielajā estrādē gaisotne esot pacilājoša, un cilvēki ar prieku izbauda svētkus.