Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

PČ pludmales volejbolā triumfē Nīderlandes un Ķīnas dueti

Par pasaules čempioniem pludmales volejbolā svētdien kļuva Aleksandrs Brouvers un Roberts Mēvsens no Nīderlandes, kuri turnīrā bija izlikti vien ar 13. numuru.

Brouvers/Mēvsens finālā ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:16) pieveica Brazīlijas duetu Rikardu Santušu un Alvaru Filju, kuri čempionātā bija izsēti ar desmito numuru. Pirmajā setā cīņa ritēja punkts punktā, taču otrajā setā nīderlandiešiem izdevās iegūt piecu punktu pārsvaru (15:10), ko fināla favorītiem brazīliešiem neizdevās samazināt tiktāl, lai cerētu uz uzvaru.

Savukārt pirms tam svētdien pusfinālā pludmales volejbola cienītājus sagaidīja Brazīlijas pāru duelis. Tajā Santušs/Filju ar rezultātu 2-0 (21:14, 22:20) pārspēja sacensību otro numuru Alisonu Čeruti un Emanuelu Regu, kuri pērnā gada Olimpiādē izcīnīja sudraba godalgas un bija pašreizējie čempioni.

Savukārt otrā pusfinālā Brouvers/Mēvsens spēkojās ar vāciešiem Kaju Matisiku un Jonatanu Erdmanu, kuri čempionātā bija izlikti ar astoto numuru. Nīderlandes duets šajā sāncensībā bija pārāks ar rezultātu 2-0 (21:13, 21:17) un nodrošināja sev cīņu par zelta medaļām.

Savukārt sacensībās par bronzas godalgām Matisiks/Erdmans pār Čeruti/Regu bija pārāki ar 2-0 (21:17, 21:19).

Tikmēr sieviešu konkurencē par pasaules čempionēm kļuva sacensību otrais numurs Čeņa Sjue un Sji Džana no Ķīnas, kas sīvā duelī finālā ar rezultātu 2-1 (18:21, 21:17, 21:19) pārspēja Britu Bithi un Karlu Borgeri, kuras turnīrā bija izliktas vien ar 17.numuru. Savukārt cīņā par bronzas medaļām triumfēja ar 13. numuru izsētās Liliāna Maestrini un Barbara Seišas, kuras ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:15) pārspēja ar trešo numuru izliktās amerikānietes Eiprilu Rosu un Vitniju Pavliku.