Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Sakarā ar Malaizijas ārlietu ministra Dato Šri Anifa bin Amana oficiālo vizīti 8.jūlijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

- no plkst. 7.00 līdz plkst. 12.15 Elizabetes ielas labajā pusē, posmā no Brīvības bulvāra līdz Tērbatas ielai un pie Augstākās tiesas ēkas ieejas;

- no plkst. 7.00 līdz plkst. 17.50:

• Aspazijas bulvārī, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu (parka pusē);

• Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu (parka pusē).

Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu

Nepieciešamības gadījumā 8.jūlijā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un Drošības policijas transportlīdzekļus) un gājēju kustība:

- no plkst. 11.10 līdz plkst. 12.15 Elizabetes ielā, posmā no Brīvības bulvāra līdz Tērbatas ielai;

- no plkst. 17.20 līdz plkst. 17.50 Aspazijas bulvārī un Zigfrīda Anna Meierovica bulvārī pie Brīvības pieminekļa un Brīvības pieminekļa laukumā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību iepriekš minētajās vietās noteiktajā laikā, nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību, kā arī regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi un gājēju pārvietošanos saskaņā ar Drošības policijas norādījumiem.


Satiksmes ierobežojumi